Konferencja urbanistyczna w Gdyni: Mieszkanie – Osiedle – Miasto

2017-07-20 13:49
Gdynia ARENA
Autor: Gdynia ARENA

Równolegle z Targami Mieszkaniowymi w Gdyni, od 1do 3 września 2017, Murator EXPO organizuje, wspólnie z Towarzystwem Urbanistów Polskich miastem Gdynia, konferencję urbanistyczną pod hasłem: "Mieszkanie – Osiedle – Miasto Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich".

Marina Gdynia – nowa inwestycja nad morzem. Budowa ruszy w 2016
Autor: Studio Architektoniczne Kwadrat Marina Gdynia – nowa inwestycja nad morzem

Podczas konferencji odbędą się cztery spotkania tematyczne:

  • Współczesne mieszkanie, tzn. jakie?
  • Nowe inwestycje mieszkaniowe w tkance współczesnego miasta
  • Wpływ programu Mieszkanie+ na przestrzeń miasta
  • Debata „Miasto polskie w perspektywie zmian ideowych w urbanistyce” – refleksja nad dorobkiem Kongresów Urbanistyki Polskiej.

Konferencja urbanistyczna odbędzie się w piątek 1 września w Gdyńskiej Szkole Filmowej. W weekend 2 i 3 września spotkania będą kontynuowane w Gdynia ARENIE, na scenie głównej Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Murator EXPO. W Gdynia ARENIE zakładane są dwa spotkania dla szerokiej publiczności z udziałem władz Gdyni pod hasłem: „Budować dla ludzi, wzbogacać miasto na przykładzie najlepszych gdyńskich inwestycji”.
Zaproszenie do udziału w panelach dyskusyjnych konferencji przyjęli już uznani architekci: Jacek Droszcz, Zbigniew Reszka i Maciej Hawrylak oraz główny architekt Hossy - Marcin Woyciechowski.

Na urbanistyczne wydarzenia w Gdyni wstęp jest wolny. Organizator uruchomi też internetową rejestrację >> 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej