Konferencja SMART BUILDINGS & SMART CITIES

2015-10-01 13:10
Konferencja Smart Buildings & Smart Cities
Autor: brak danych

SMART BUILDINGS & SMART CITIES będzie już dziewiątą konferencją z cyklu INNOVATIVE  POLAND. Spotkanie odbędzie 21 października 2015 w Centrum Nauki Kopernik  w Warszawie.

Tegoroczną konferencję zatytułowaną Smart Buildings & Smart Cities będzie poświęcona tematowi zrównoważonego rozwoju.
Podczas konferencji rozszyfrowane zostaną pojęcia – zrównoważony rozwój, zrównoważony budynek, zrównoważone budownictwo. Będzie również mowa o nowym zrównoważonym projektowaniu, o najnowszych innowacyjnych rozwiązaniach, o biurach, w których pracuje się komfortowo.
Zaproszeni na konferencję eksperci zaprezentują światowe trendy i rodzime projekty.

To spotkanie organizatorzy dedykują nie tylko architektom i deweloperom tworzącym zielone enklawy, ale również władzom miast, bez których budowa biznes parków nie może się udać. Wiele miast już dzisiaj tworzy strefy niskoemisyjne dla mieszkańców, wprowadza nowe rozwiązania komunikacyjne lub pokrywa dachy instytucji zielenią.
Podczas konferencji odbędą się również certyfikowane warsztaty z udziałem ekspertów i asesorów Breeam i LEED, poświęcone organizacji zrównoważonego biura. Spotkaniu w Centrum Nauki Kopernik towarzyszyć będzie wystawa innowacyjnych rozwiązań oraz instalacja biura przyszłości.

Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba się jedynie zarejestrować >>
lub przesłać zgłoszenie mailem na: agata.skalban@personalities.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej