Konferencja na targach REFE

2007-05-21 18:20
refe
Autor: brak danych

W dniach 20 - 22 kwietnia 2007 roku w Hali Ludowej we Wrocławiu podczas XVI edycji Międzynarodowych Targów Inwestycji, Nieruchomości i Finansów REFE odbyła się konferencja na temat Potencjału inwestycyjnego Europy Środkowej i Wschodniej.

W trakcie trzydniowego spotkania we Wrocławiu uczestnicy mogli wziąć udział w towarzyszącej targom konferencji "Potencjał inwestycyjny Europy Środkowej i Wschodniej". Wygłaszane przez światowych ekspertów przemówienia pozwoliły zapoznać się z nowinkami z zakresu inwestycji. Na poszczególnych panelach mówiono o rynkach wschodzących w Europie, o potencjale polskiego rynku nieruchomości oraz o gminach przyjaznych inwestorom. Drugiego dnia targów odbyło się III Międzynarodowe Forum Inwestycyjne "Inwestycje na rynku nieruchomości turystycznych". Ostatni dzień REFE poświęcono czterem sektorom rozwoju - Polsce, Ukrainie, Bułgarii i Rumunii.

Targi REFE są jednymi z większych wydarzeń konferencyjno - targowych branży nieruchomości, inwestycji i finansów. Uczestnikami są głównie inwestorzy, reprezentanci władz państwowych i lokalnych, urzędów miast i gmin, izb gospodarczych i handlowych, stowarzyszeń branżowych oraz deweloperzy, architekci, kadra zarządzająca firm konsultingowych, doradczych, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, przedstawiciele przedsiębiorstw działających na rynku budowlanym, IT, wyposażenia wnętrz, usług dla biznesu i inni. Tegoroczna edycja zanotowała wzrost liczby wystawców o 19 proc. w porównaniu do ubiegłej edycji - swoją obecność potwierdziło 322 firm i instytucji z 18 krajów. Wydanych zostało również 3150 akredytacji.

Organizatorem konferencji był Europejski Instytut Nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej