Konferencja Lindab o komforcie wewnętrznym i instalacjach w budynkach energooszczędnych

2019-09-02 10:39
Konferencja Lindab
Autor: Lindab

Druga już konferencja organizowana przez firmę Lindab pod hasłem DEBATA. KOMFORT. BUDOWNICTWO. ENERGIA, odbędzie się 7 listopada 2019 w Warszawie. DKBE 2019 ma być platformą wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, zwłaszcza w kontekście projektowania i użytkowania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.

Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. tematy o komforcie wewnętrznym budynków, zasadach projektowania instalacji wewnętrznych czy wpływie użytkowników na zużycie energii w budynku. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci z uczelni technicznych, stowarzyszeń branżowych, a także praktycy w projektowaniu i certyfikacji energetycznej budynków. Do debat zostaną zaproszeni inwestorzy oraz przedstawiciele firm zajmujących się wynajmem i użytkowaniem powierzchni. O oczekiwaniach i wymaganiach w projektowaniu energooszczędnych i przyjaznych użytkownikowi budynków opowiedzą doświadczeni projektanci.

Blok wystąpień i referatów podzielono na wykłady dla wszystkich uczestników oraz sesje tematyczne skierowane do inwestorów, zarządców nieruchomości i architektów oraz projektantów, inspektorów, rzeczoznawców i specjalistów HVAC. Konferencję zwieńczy wspólny panel dyskusyjny z sesją pytań i rozmów o przyszłości i rozwoju nowych technologii w branży HVAC.

Rejestracja na konferencję rozpoczęła 2 września 2019. Miejsce: Warsaw Plaza Hotel w Warszawie (ul. Łączyny 5).

Więcej o wydarzeniu na www.dkbe2019.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej