Konferencja Lindab o komforcie wewnętrznym i instalacjach w budynkach energooszczędnych

2019-09-02 10:39 czem
Konferencja Lindab
Autor: Lindab

Druga już konferencja organizowana przez firmę Lindab pod hasłem DEBATA. KOMFORT. BUDOWNICTWO. ENERGIA, odbędzie się 7 listopada 2019 w Warszawie. DKBE 2019 ma być platformą wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, zwłaszcza w kontekście projektowania i użytkowania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.

Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. tematy o komforcie wewnętrznym budynków, zasadach projektowania instalacji wewnętrznych czy wpływie użytkowników na zużycie energii w budynku. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci z uczelni technicznych, stowarzyszeń branżowych, a także praktycy w projektowaniu i certyfikacji energetycznej budynków. Do debat zostaną zaproszeni inwestorzy oraz przedstawiciele firm zajmujących się wynajmem i użytkowaniem powierzchni. O oczekiwaniach i wymaganiach w projektowaniu energooszczędnych i przyjaznych użytkownikowi budynków opowiedzą doświadczeni projektanci.

Blok wystąpień i referatów podzielono na wykłady dla wszystkich uczestników oraz sesje tematyczne skierowane do inwestorów, zarządców nieruchomości i architektów oraz projektantów, inspektorów, rzeczoznawców i specjalistów HVAC. Konferencję zwieńczy wspólny panel dyskusyjny z sesją pytań i rozmów o przyszłości i rozwoju nowych technologii w branży HVAC.

Rejestracja na konferencję rozpoczęła 2 września 2019. Miejsce: Warsaw Plaza Hotel w Warszawie (ul. Łączyny 5).

Więcej o wydarzeniu na www.dkbe2019.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej