Konferencja: Kryzys i co dalej - finansowanie w trudnych czasach

2012-01-17 11:06
Konferencja Prospects Magazine
Autor: brak danych

O wyzwaniach, które stoją obecnie przed polską gospodarką w związku z pogłębiającym się kryzysem w Europie oraz strategią działań, które w związku z tym powinny przyjąć polskie będą dyskutować uczestnicy konferencji "Kryzys i co dalej - finansowanie w trudnych czasach", która odbędzie się 9 lutego w Warszawie.

Konferencja, której organizatorem jest Prospects Magazine, przyniesie m.in. odpowiedzi na pytania: kryzys, czyli jaką w takiej sytuacji rynkowej firmy powinny przyjąć strategię działania? - skąd wziąć fundusze na rozwój firmy? - jaki rodzaj finansowania wybrać? - ile może w tym roku kosztować euro, dolar czy frank szwajcarski?
Planowana też jest debata na temat różnych alternatyw kredytowania inwestycji, nowych produktów bankowych, a także dyskusję na temat przedsięwzięć, które obecnie mają największą szansę na zdobycie finansowania.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali m.in.: Jan Krzysztof Bielecki - przewodniczącego Rady Gospodarczej, Wojciech Kwaśniak - zastępca przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Henryka Bochniarz - prezydent PKPP Lewiatan, Bogusław Grabowski - prezes Grupy Skarbiec oraz Jacek Furga - wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji, przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości Związków Banków Polskich.
Moderatorem debat będzie m.in. dziennikarz TVN CNBC Biznes Robert Stankiewicz.

Planowany program konferencji

Konferencja Prospects Magazine
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej