Konferencja IZOLACJE 2013

2013-02-11 15:55
Konferencja Izolacje 2013
Autor: Grupa MEDIUM

Druga edycja konferencji IZOLACJE 2013 odbędzie się 27-28 lutego w Warszawie. Głównymi jej tematem w tym roku będą: rola izolacji w nowoczesnym projektowaniu oraz nowe warunki technicznych dla budynków, których wprowadzenie spodziewane jest w pierwszym kwartale tego roku.

Dwudniowa Konferencja IZOLACJE 2013 zostanie podzielona na kilka paneli tematycznych. W pierwszym zostaną omówione planowane zmiany w prawie oraz ich wpływ na ten segment budownictwa. Będą to m.in. nowe zapisy rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz stan wdrażania przepisów z zakresu charakterystyki energetycznej budynku.
Kolejna część konferencji będzie poświęcona izolacjom akustycznym. Zaprezentowane zostaną prawidłowe rozwiązania w projektowaniu i wykonawstwie oraz błędy w zastosowaniu izolacji akustycznych. Osobne miejsce w programie otrzymają izolacje techniczne. Omówione zostaną nowe dokonania w tej dziedzinie, także w aspekcie izolacji do zastosowań przemysłowych.
Jedną z sesji organizatorzy chcą przeznaczyć na wyzwania budownictwa w zakresie izolacji. Zostaną tu poruszone problematyczne kwestie dotyczące projektowania i samego wykonawstwa. Ta część konferencji będzie miała charakter warsztatów, w ramach których będą omówione istotne zagadnienia z zakresu materiałów i technologii izolacyjnych.
Konferencja IZOLACJE 2013 organizowana jest z myślą o projektantach i architektach, ale również o osobach na co dzień zajmujących się wszelkiego rodzaju izolacjami. Będzie także znakomitym źródłem informacji dla przedstawicieli różnych instytucji branżowych oraz instytutów naukowo-badawczych. Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszająmy również przedstawicieli firm producenckich i wykonawczych, bo to przede wszystkim oni kreują rzeczywistość rynkową branży izolacyjnej.
Więcej informacji >>

Organizatorem konferencji, która odbędzie się 27-28 lutego w warszawskim hotelu Westin, jest Grupa MEDIUM, wydawca miesięcznika IZOLACJE oraz portalu www.izolacje.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej