Konferencja IZOLACJE 2013

2013-02-11 15:55
Konferencja Izolacje 2013
Autor: Grupa MEDIUM

Druga edycja konferencji IZOLACJE 2013 odbędzie się 27-28 lutego w Warszawie. Głównymi jej tematem w tym roku będą: rola izolacji w nowoczesnym projektowaniu oraz nowe warunki technicznych dla budynków, których wprowadzenie spodziewane jest w pierwszym kwartale tego roku.

Dwudniowa Konferencja IZOLACJE 2013 zostanie podzielona na kilka paneli tematycznych. W pierwszym zostaną omówione planowane zmiany w prawie oraz ich wpływ na ten segment budownictwa. Będą to m.in. nowe zapisy rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz stan wdrażania przepisów z zakresu charakterystyki energetycznej budynku.
Kolejna część konferencji będzie poświęcona izolacjom akustycznym. Zaprezentowane zostaną prawidłowe rozwiązania w projektowaniu i wykonawstwie oraz błędy w zastosowaniu izolacji akustycznych. Osobne miejsce w programie otrzymają izolacje techniczne. Omówione zostaną nowe dokonania w tej dziedzinie, także w aspekcie izolacji do zastosowań przemysłowych.
Jedną z sesji organizatorzy chcą przeznaczyć na wyzwania budownictwa w zakresie izolacji. Zostaną tu poruszone problematyczne kwestie dotyczące projektowania i samego wykonawstwa. Ta część konferencji będzie miała charakter warsztatów, w ramach których będą omówione istotne zagadnienia z zakresu materiałów i technologii izolacyjnych.
Konferencja IZOLACJE 2013 organizowana jest z myślą o projektantach i architektach, ale również o osobach na co dzień zajmujących się wszelkiego rodzaju izolacjami. Będzie także znakomitym źródłem informacji dla przedstawicieli różnych instytucji branżowych oraz instytutów naukowo-badawczych. Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszająmy również przedstawicieli firm producenckich i wykonawczych, bo to przede wszystkim oni kreują rzeczywistość rynkową branży izolacyjnej.
Więcej informacji >>

Organizatorem konferencji, która odbędzie się 27-28 lutego w warszawskim hotelu Westin, jest Grupa MEDIUM, wydawca miesięcznika IZOLACJE oraz portalu www.izolacje.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej