Konferencja: Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech

2015-11-10 13:04
Konferencja: Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech
Autor: brak danych

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza 24 listopada 2015 na konferencję "Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech". Niemcy mają dobre doświadczenia w tej branży, ciekawe więc będą porównania z Polską. 

Na konferencji zostanie zaprezentowany niemiecki rynek efektywności energetycznej budynków i stosowane tam technologie. W Polsce ta tematyka w teorii i praktyce nie jest tak zaawansowana. warto też dowiedzieć się, jakie są możliwości współpracy w tym obszarze firm polskich i niemieckich. Wykłady konferencji będą specjaliści z Polski i Niemiec.
Wśród zapowiadanych tematów m.in.: efektywność energetyczna budynków - warunki ramowe i polityczne w Niemczech i w Polsce, efektywność energetyczna budynków w Niemczech – obecne technologie i produkty, efektywność energetyczna budynków w Polsce – stan obecny, instrumenty wsparcia efektywności energetycznej w budownictwie. Podczas spotkania zaprezentują się również niemieckie przedsiębiorstwa z tej branży, które są zainteresowane nawiązaniem kontaktów na rynku polskim. Będzie też możliwość nawiązania kontaktów bilateralnych. Więcej informacji >> 
Organizator – Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z firmą energiewächter GmbH w ramach projektu Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki i Energii – zapewnia tłumaczenie symultaniczne.  Konferencja jest nieodpłatna, trzeba się jednak wcześniej zarejestrować (liczba miejsc ograniczona).

Formularz zgłoszeniowy >>

Konferencja „Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech”, 24.11.2015, Warszawa Hotel Marriott.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej