Konferencja: Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech

2015-11-10 13:04
Konferencja: Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech
Autor: brak danych

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza 24 listopada 2015 na konferencję "Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech". Niemcy mają dobre doświadczenia w tej branży, ciekawe więc będą porównania z Polską. 

Na konferencji zostanie zaprezentowany niemiecki rynek efektywności energetycznej budynków i stosowane tam technologie. W Polsce ta tematyka w teorii i praktyce nie jest tak zaawansowana. warto też dowiedzieć się, jakie są możliwości współpracy w tym obszarze firm polskich i niemieckich. Wykłady konferencji będą specjaliści z Polski i Niemiec.
Wśród zapowiadanych tematów m.in.: efektywność energetyczna budynków - warunki ramowe i polityczne w Niemczech i w Polsce, efektywność energetyczna budynków w Niemczech – obecne technologie i produkty, efektywność energetyczna budynków w Polsce – stan obecny, instrumenty wsparcia efektywności energetycznej w budownictwie. Podczas spotkania zaprezentują się również niemieckie przedsiębiorstwa z tej branży, które są zainteresowane nawiązaniem kontaktów na rynku polskim. Będzie też możliwość nawiązania kontaktów bilateralnych. Więcej informacji >> 
Organizator – Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z firmą energiewächter GmbH w ramach projektu Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki i Energii – zapewnia tłumaczenie symultaniczne.  Konferencja jest nieodpłatna, trzeba się jednak wcześniej zarejestrować (liczba miejsc ograniczona).

Formularz zgłoszeniowy >>

Konferencja „Efektywność energetyczna budynków w Polsce i w Niemczech”, 24.11.2015, Warszawa Hotel Marriott.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej