Konferencja „DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa”

2012-02-13 14:12
Nowa hala produkcyjna firmy Hydro-Naval: CoBouw zakończył budowę
Autor: CoBouw Hala produkcyjna z częścią socjalną

Już po raz drugi Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zorganizowało konferencję naukowo-techniczną "DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa". Była ona skierowana przede wszystkim do architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, ale również do wykładowców i studentów wyższych uczelni technicznych z kierunków budowlanych.

Konferencja DAFA
Autor: Stowarzyszenie DAFA Konferencja DAFA odbyła się 26 stycznia podczas targów BUDMA 2012

Siedem referatów, wygłoszonych przez ekspertów z firm zrzeszonych w DAFA, dotyczyło ważnych zagadnień związanych z poprawnym projektowaniem i wykonawstwem dachów płaskich. Zostały omówione nowoczesne membrany hydroizolacyjne przeznaczone na dachy płaskie, a także ochrona przed hałasem i pożarem w obiektach halowych z lekką obudową. W referatach zaprezentowano również przykłady niekonwencjonalnego zastosowania płyt warstwowych i zinterpretowano normy europejskie z zakresu przegród budowlanych i porównano je z wytycznymi DAFA.

Organizatorzy byli zadowoleni z frekwencji, co utwierdza ich w przekonaniu, że specjalistyczne merytoryczne konferencje są niezwykle potrzebne w branży budowlanej.

Konferencja „DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa” odbyła się 26 stycznia podczas targów BUDMA 2012. Zainteresowanych tą tematyką zachęcamy do kontaktów ze Stowarzyszeniem Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej