Konferencja „DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa”

2012-02-13 14:12
Nowa hala produkcyjna firmy Hydro-Naval: CoBouw zakończył budowę
Autor: CoBouw Hala produkcyjna z częścią socjalną

Już po raz drugi Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zorganizowało konferencję naukowo-techniczną "DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa". Była ona skierowana przede wszystkim do architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, ale również do wykładowców i studentów wyższych uczelni technicznych z kierunków budowlanych.

Konferencja DAFA
Autor: Stowarzyszenie DAFA Konferencja DAFA odbyła się 26 stycznia podczas targów BUDMA 2012

Siedem referatów, wygłoszonych przez ekspertów z firm zrzeszonych w DAFA, dotyczyło ważnych zagadnień związanych z poprawnym projektowaniem i wykonawstwem dachów płaskich. Zostały omówione nowoczesne membrany hydroizolacyjne przeznaczone na dachy płaskie, a także ochrona przed hałasem i pożarem w obiektach halowych z lekką obudową. W referatach zaprezentowano również przykłady niekonwencjonalnego zastosowania płyt warstwowych i zinterpretowano normy europejskie z zakresu przegród budowlanych i porównano je z wytycznymi DAFA.

Organizatorzy byli zadowoleni z frekwencji, co utwierdza ich w przekonaniu, że specjalistyczne merytoryczne konferencje są niezwykle potrzebne w branży budowlanej.

Konferencja „DAchy i FAsady – wyższy standard budownictwa” odbyła się 26 stycznia podczas targów BUDMA 2012. Zainteresowanych tą tematyką zachęcamy do kontaktów ze Stowarzyszeniem Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej