Klimas Wkręt-met buduje kolejną halę produkcyjną

2018-08-23 9:52
Fabryka Klimas Wkręt-met
Autor: Klimas Wkręt-met Klimas Wkręt-met - wizualizacja fabryki

Firma Klimas Wkręt-met specjalizująca się w technice zamocowań, rozpoczęłą budowę trzeciego już zakładu produkcyjnego. Nowa hala produkcyjna Klimas Wkręt-met, jedna z nowocześniejszych w Europie, powstaje w Wanatach koło Częstochowy.

Kolejna hala Klimas Wkręt-met, polskiego producenta zamocowań, zapewni przestrzeń na najwyższej klasy maszyny, takie jak tłocznie, prasy i walcarki, które potroją możliwości produkcyjne firmy Klimas Wkręt-met. Związane jest to z rosnącym popytem na zamocowania budowlane – w szczególności te specjalistyczne, do których produkcji niezbędna jest wiedza i doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy.

Hala w Wanatach koło Częstochowy o powierzchni 15 tys. m² stworzy kolejne możliwości w zakresie projektowania nowych rozwiązań i produkcji nowatorskich rozwiązań.

Otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Klimas Wkręt-met planowane jest na marzec 2019 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej