To już trzy lata

2009-10-06 17:26

1 października firma Mayland świętowała trzecią rocznicę istnienia na rynku polskim. Uroczystość miała miejsce w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Wieczór urodzinowy przebiegał pod znakiem liczby 3 – trzy projekty ukończone, trzecie urodziny, trzy projekty w realizacji. Firma Mayland jest obecna w Polsce od września 2006 r. W ciągu tych lat działalności deweloper oddał do użytku trzy centra handlowe – Jantar w Słupsku, Karolinkę w Opolu i Pogorię w Dąbrowie Górniczej.

Obecnie w przygotowaniu są kolejne realizacje. Nowe centra powstaną w Krakowie, Szczecinie i Słupsku. W ciągu dwóch, trzech lat na rynku pojawi się ok. 100 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. CH Serenada zostanie wybudowane w Krakowie i zaoferuje 40 tys. mkw. powierzchni najmu. Projekt ma być ukończony w 2012 r. Aleja Słońca w Szczecinie o powierzchni 35 tys. mkw. najmu będzie usytuowana obok istniejącego CH Ster. Oddanie do użytku planowane jest w 2012 r. Trzecim projektem jest rozbudowa CH Jantar w Słupsku. Pierwsza część galerii została oddana pod koniec września 2008 r. Obecnie deweloper nosi się z zamiarem powiększenia centrum do 42 tys. mkw. powierzchni najmu.

Ważnym elementem strategii firmy jest szczególne zwrócenie uwagi na potrzeby kobiet. W myśl hasła „nasi klienci są naszymi klientkami” deweloper poprzez swoje usługi i wydarzenia stara się wyróżnić przede wszystkim kobiety. Istotnym punktem działaności jest  współpraca z miejscowymi władzami, angaż w życie miasta poprzez organizację wydarzeń kulturalnych czy sponsoringu.

Podczas uroczystego wieczoru zaprezentowana została po raz pierwszy nowa odsłona strony internetowej w technologii 3D.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej