To już trzy lata

2009-10-06 17:26

1 października firma Mayland świętowała trzecią rocznicę istnienia na rynku polskim. Uroczystość miała miejsce w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Wieczór urodzinowy przebiegał pod znakiem liczby 3 – trzy projekty ukończone, trzecie urodziny, trzy projekty w realizacji. Firma Mayland jest obecna w Polsce od września 2006 r. W ciągu tych lat działalności deweloper oddał do użytku trzy centra handlowe – Jantar w Słupsku, Karolinkę w Opolu i Pogorię w Dąbrowie Górniczej.

Obecnie w przygotowaniu są kolejne realizacje. Nowe centra powstaną w Krakowie, Szczecinie i Słupsku. W ciągu dwóch, trzech lat na rynku pojawi się ok. 100 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. CH Serenada zostanie wybudowane w Krakowie i zaoferuje 40 tys. mkw. powierzchni najmu. Projekt ma być ukończony w 2012 r. Aleja Słońca w Szczecinie o powierzchni 35 tys. mkw. najmu będzie usytuowana obok istniejącego CH Ster. Oddanie do użytku planowane jest w 2012 r. Trzecim projektem jest rozbudowa CH Jantar w Słupsku. Pierwsza część galerii została oddana pod koniec września 2008 r. Obecnie deweloper nosi się z zamiarem powiększenia centrum do 42 tys. mkw. powierzchni najmu.

Ważnym elementem strategii firmy jest szczególne zwrócenie uwagi na potrzeby kobiet. W myśl hasła „nasi klienci są naszymi klientkami” deweloper poprzez swoje usługi i wydarzenia stara się wyróżnić przede wszystkim kobiety. Istotnym punktem działaności jest  współpraca z miejscowymi władzami, angaż w życie miasta poprzez organizację wydarzeń kulturalnych czy sponsoringu.

Podczas uroczystego wieczoru zaprezentowana została po raz pierwszy nowa odsłona strony internetowej w technologii 3D.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej