Już jutro ruszają targi branżowe Grupy SBS ! Widzimy się w Strykowie- 25 i 26 kwietnia

2023-04-24 12:32
Targi SBS
Autor: Grupa SBS Targi SBS odbywają się 25 i 26 kwietnia 2023

Po 4 latach wracają Targi Grupy SBS. Wielu wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej już potwierdziło swój udział. Targi to okazja do fachowych rozmów i wymiany informacji pomiędzy instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami i przedstawicielami szkół oraz uczelni technicznych. Do zobaczenia 25-26 kwietnia 2023, w Strykowie koło Łodzi.

Targi Grupy SBS odbywają się 25-26 kwietnia 2023 w Strykowie koło Łodzi. To już 8 edycja targów.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami ponad 110 marek. Organizatorzy zaplanowali atrakcje, konkursy i imprezy towarzyszące. Nie możemy doczekać się braci instalatorskiej która w ilości ponad 3 tysięcy przyjedzie w ramach Akcji Autokarowej z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS i znów zapełni przestrzeń wystawienniczą swym entuzjazmem.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Jeśli chcecie brać udział w konkursie i obudzić w sobie smykałkę do jazdy rajdowej – zacznijcie od odwiedzenia stoiska Integris+ w Strefie Gastronomicznej. Odbierzcie kupon konkursowy, idźcie na stoiska producentów Integris+, napiszcie hasło konkursowe i… wygrywajcie! Oprócz wspomnianych 3 lekcji jazdy sportowej do wygrania mnóstwo nagród niespodzianek od Partnerów Programu.

Plan wydarzeń targowych

Targi ruszają o godzinie 9 25 kwietnia. Warto zaplanować sobie czas o godz. 11, 13 i 15 - na stoisku SBS odbędzie się rozdanie nagród. Podobnie dnia następnego, SBS zaprasza po nagrody o godz. 11 i 13.

Do zobaczenia na targach!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej