Już jutro ruszają targi branżowe Grupy SBS ! Widzimy się w Strykowie- 25 i 26 kwietnia

2023-04-24 12:32
Targi SBS
Autor: Grupa SBS Targi SBS odbywają się 25 i 26 kwietnia 2023

Po 4 latach wracają Targi Grupy SBS. Wielu wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej już potwierdziło swój udział. Targi to okazja do fachowych rozmów i wymiany informacji pomiędzy instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami i przedstawicielami szkół oraz uczelni technicznych. Do zobaczenia 25-26 kwietnia 2023, w Strykowie koło Łodzi.

Targi Grupy SBS odbywają się 25-26 kwietnia 2023 w Strykowie koło Łodzi. To już 8 edycja targów.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami ponad 110 marek. Organizatorzy zaplanowali atrakcje, konkursy i imprezy towarzyszące. Nie możemy doczekać się braci instalatorskiej która w ilości ponad 3 tysięcy przyjedzie w ramach Akcji Autokarowej z Hurtowniami Partnerskimi Grupy SBS i znów zapełni przestrzeń wystawienniczą swym entuzjazmem.

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Jeśli chcecie brać udział w konkursie i obudzić w sobie smykałkę do jazdy rajdowej – zacznijcie od odwiedzenia stoiska Integris+ w Strefie Gastronomicznej. Odbierzcie kupon konkursowy, idźcie na stoiska producentów Integris+, napiszcie hasło konkursowe i… wygrywajcie! Oprócz wspomnianych 3 lekcji jazdy sportowej do wygrania mnóstwo nagród niespodzianek od Partnerów Programu.

Plan wydarzeń targowych

Targi ruszają o godzinie 9 25 kwietnia. Warto zaplanować sobie czas o godz. 11, 13 i 15 - na stoisku SBS odbędzie się rozdanie nagród. Podobnie dnia następnego, SBS zaprasza po nagrody o godz. 11 i 13.

Do zobaczenia na targach!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej