Jubileuszowe targi ENERGETAB w Bielsku-Białej

2017-08-31 17:44
ENERGETAB 2017
Autor: brak danych

Jubileuszowe, bo to już 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017, które odbędą się od 12-14 września 2017 w hali BBOSiR. To jedno z najważniejszych spotkań branży elektroenergetycznej. Wstęp wolny!

Targi ENERGETAB
Autor: brak danych Targi ENERGETAB

ENERGETAB 2017 to ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, a wśród nich zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

W targowej ofercie nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego znajdą się m.in. generatory, transformatory i inne maszyny elektryczne, odnawialne źródła energii, urządzenia rozdzielcze wysokich i niskich napięć, układy automatyki , sterowania, pomiarów i diagnostyki, kable i przewody słupy, podnośniki i pojazdy specjalistyczne dla energetyki, osprzęt i elementy sieci i instalacji, oświetlenie, narzędzia i urządzenia do budownictwa energetycznego, technologie i usługi dla energetyki i wiele jeszcze innych innowacyjnych rozwiązań.

Jak co roku, targom ENERGETAB 2017 również będą towarzyszyć konferencje oraz prezentacje i seminaria. Organizatorzy szczególnie polecają dwie konferencje „Perspektywy rozwoju elektroenergetycznej infrastruktury sieciowej” oraz „Technika prac pod napięciem w przemyśle”.

Podczas targów kilku wystawców planuje specjalne spotkania z klientami dla uczczenia swoich jubileuszy, jak np. 70-lecie ELBUD Katowice, czy 25-lecie firm Energopomiar-Elektryka, Energotest i Dacpo, również 70-lecie działalności wydawniczej będzie obchodził branżowy miesięcznik „Energetyka”. Najbardziej innowacyjne produkty pokazane na ENERGETAB 2017 zostaną wyróżnione w konkursie „na szczególnie wyróżniający się produkt”.

Szczegółowy program targów oraz informacje o innych ciekawych wydarzeniach na stronie energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej