Jubileuszowe targi ENERGETAB w Bielsku-Białej

2017-08-31 17:44
ENERGETAB 2017
Autor: brak danych

Jubileuszowe, bo to już 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017, które odbędą się od 12-14 września 2017 w hali BBOSiR. To jedno z najważniejszych spotkań branży elektroenergetycznej. Wstęp wolny!

Targi ENERGETAB
Autor: brak danych Targi ENERGETAB

ENERGETAB 2017 to ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, a wśród nich zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje, jak też większość liczących się krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

W targowej ofercie nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego znajdą się m.in. generatory, transformatory i inne maszyny elektryczne, odnawialne źródła energii, urządzenia rozdzielcze wysokich i niskich napięć, układy automatyki , sterowania, pomiarów i diagnostyki, kable i przewody słupy, podnośniki i pojazdy specjalistyczne dla energetyki, osprzęt i elementy sieci i instalacji, oświetlenie, narzędzia i urządzenia do budownictwa energetycznego, technologie i usługi dla energetyki i wiele jeszcze innych innowacyjnych rozwiązań.

Jak co roku, targom ENERGETAB 2017 również będą towarzyszyć konferencje oraz prezentacje i seminaria. Organizatorzy szczególnie polecają dwie konferencje „Perspektywy rozwoju elektroenergetycznej infrastruktury sieciowej” oraz „Technika prac pod napięciem w przemyśle”.

Podczas targów kilku wystawców planuje specjalne spotkania z klientami dla uczczenia swoich jubileuszy, jak np. 70-lecie ELBUD Katowice, czy 25-lecie firm Energopomiar-Elektryka, Energotest i Dacpo, również 70-lecie działalności wydawniczej będzie obchodził branżowy miesięcznik „Energetyka”. Najbardziej innowacyjne produkty pokazane na ENERGETAB 2017 zostaną wyróżnione w konkursie „na szczególnie wyróżniający się produkt”.

Szczegółowy program targów oraz informacje o innych ciekawych wydarzeniach na stronie energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej