Jubileuszowa XV Modernizacja Roku

2011-04-20 17:00
Modernizacja Roku 2009 - statuetki
Autor: Emilia Wiśniewska

Do 30 kwietnia można zgłaszać obiekty do jubileuszowej XV edycji konkursu "Modernizacja Roku". Do wzięcia udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wykonawców, inwestorów i projektantów. Obiekty zmodernizowane, wyremontowane lub przebudowane powinny zostać oddane do eksploatacji (po przebudowie) do końca 2010 roku.

Do XV Edycji Konkursu zgłoszono ponad 800 obiektów. Teraz kapituła konkursu wizytuje wytypowane do finałowego etapu obiekty. .

Zobacz listę dotychczas zgłoszonych inwestycji.

Przypomnijmy, że do XIV edycji Konkursu "Modernizacja Roku 2009" zgłoszono 802 obiekty z całego kraju, do finału zakwalifikowało się 78. Uroczystość rozstrzygnięcia tego Konkursu odbyła się tradycyjnie w salach Zamku Królewskiego w Warszawie, gdzie poza nagrodami konkursowymi, swoje wyróżnienia wręczyli przedstawiciele centralnych organów administracji państwowej, które współpracują z konkursem od wielu lat.

Konkurs "Modernizacja Roku 2010" - XV jubileuszowa edycja - odbywa się pod patronatem honorowym: Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego i pod pod patronatem merytorycznym: Ministerstwa Infrastruktury, Generalnego Konserwatora Zabytków, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Związku Powiatów Polskich.
Również w tym roku Zamek Królewski ugości laureatów jubileuszowej edycji konkursu "Modernizacja Roku"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej