Jesienne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

2013-08-29 12:33
Targi mieszkaniowe Murator EXPO
Autor: brak danych

Na warszawskim Torwarze 7 i 8 września 2013 odbędzie się już 42. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W targowej ofercie znajdzie się ponad 5000 mieszkań na sprzedaż.

targi Mieszkaniowe 7-8 września 2013 Torwar
Autor: Murator EXPO

Na wrześniowych targach mieszkaniowych zaprezentuje się blisko 200 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych. Oferta wystawców będzie dostosowana do preferencji rynku, czyli najwięcej będzie mieszkań małych i średnich (od jednego do trzech pokoi) o powierzchni do 60 m2. Ceny mieszkań nieco spadły, jest też ich na duża podaż. Czy to dobry moment na podejmowanie decyzji o kupnie? W odpowiedzi na to pytanie może pomóc towarzysząca targom debata, która z udziałem ekspertów odbędzie się na Torwarze 7 o godz. 13.30.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO zawsze mają bogaty program imprez towarzyszących. Organizatorzy zaplanowali wiele wykładów i warsztatów m.in. z dziedziny prawa, podatków i kredytów hipotecznych. Szczególnie polecamy te poświęcone nowelizacji rekomendacji S, która wprowadza od przyszłego roku konieczność posiadania wkładu własnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego - w 2014 roku trzeba będzie mieć minimum 5% wkładu własnego, w roku następnym już 10%.

W Strefie Porad czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja. W stoisku Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym. Bezpieczeństwo transakcji na wtórnym rynku mieszkaniowym po deregulacji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami będzie przedmiotem dwóch odrębnych spotkań w sobotę 7 września.

Szczegółowy program targów >>

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 7 i 8 września w Warszawie
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, w godzinach 10.00 – 17.00
Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe”, a także kupon promocyjny (do wykorzystania do 5 dni po targach), uprawniający do bezpłatnego sprawdzenia umowy rezerwacyjnej i umowy w formie aktu notarialnego z deweloperem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej