Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Warszawie dobiegła końca!

2023-10-16 11:39

14 i 15 października 2023 roku, w EXPO XXI w Warszawie, odbyły się Targi Mieszkań i Domów, organizowane przez Nowy Adres. Na targach można było sprawdzić oferty deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz. Nie zabrakło ogromnej dawki rzetelnych informacji i porad na temat tego, jak znaleźć, kupić, sfinansować i urządzić swoje nowe mieszkanie lub dom.

Spis treści

  1. Wydarzenia i atrakcje dla zwiedzających
  2. Dwie imprezy w jednym miejscu - targi INRE

W jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów, która odbyła się 14 i 15 października 2023 roku, w hali nr 4 EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, można było zapoznać się z ofertą deweloperów, szczególnie lokali teraz wprowadzanych do sprzedaży, oraz agencji nieruchomości, także tych oferujących inwestycje zagraniczne. Liczne grono wystawców stanowiły firmy oferujące lub budujące domy. Na stoiskach doradców kredytowych można było skonsultować możliwości kredytowania zakupu. Wśród wystawców nie zabrakło firm oferujących elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, a także architektów.

Wydarzenia i atrakcje dla zwiedzających

Dla zwiedzających przygotowano wiele bezpłatnych prelekcji, m.in.:

  • Strefa Zakupu - eksperci z Kancelarii Prawnej podpowiadali, jak bezpiecznie kupić mieszkanie, a z pozostałymi ekspertami można było porozmawiać o tym, jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze oraz jak nie stracić na wynajmie nieruchomości.
  • Strefa Finansów - przedstawiciele instytucji finansowych doradzali, jak najkorzystniej sfinansować planowane zakupy, a także przyglądali się bliżej rządowemu programowi wsparcia kredytobiorców Bezpieczny Kredyt 2%.
  • W Strefie Porad – otwartej podczas obydwu dni targów – eksperci dzielili się wiedzą  z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, a także podpowiadali, co zrobić, żeby wynająć swoje mieszkanie z większym zyskiem, jak zabezpieczyć interesy wynajmującego, na co zwrócić uwagę przy doborze najemcy itp.
  • W Strefie Wirtualnych Spacerów 3D Estate można było wirtualnie, na dotykowym ekranie, odwiedzić już wybudowane, wykończone i wyposażone mieszkania z oferty wystawców.

Wydarzeniu towarzyszył sektor SMART EXPO, który poświęcony był narzędziom i rozwiązaniom szeroko pojętego smart home - idei, w której znaczna część urządzeń pracuje w sposób automatyczny, bez bezpośredniej ingerencji użytkowników. 

Partnerem Targów Mieszkań i Domów była IKEA.

Dwie imprezy w jednym miejscu - targi INRE

W tym samym czasie na terenie EXPO XXI odbyła się kolejna edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. Targi poświęcone były wszystkim typom polskich i zagranicznych nieruchomości inwestycyjnych: condo i aparthotelom, domkom całorocznym czy mikroapartamentom.

Targom towarzyszył bogaty program merytoryczny dla potencjalnych inwestorów. Na stoiskach wystawców można było poznać najlepsze nieruchomości, obliczyć szacunkową opłacalność danej inwestycji, ustalić wstępny plan inwestycyjny oraz nawiązać współpracę. INRE to jednak nie tylko wystawa i stoiska - to również dawka wiedzy z zakresu inwestowania w postaci otwartych wykładów, prelekcji oraz dyskusji w panelach. 

W specjalnej Strefie Inwestycji ze wszystkimi zainteresowanymi spotkali się Eksperci branży, którzy od wielu lat aktywnie inwestują, doradzają i pomagają pomnażać kapitał.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej