Jak będzie wyglądało ogrzewanie przyszłości? Prototypy grzejników na wystawie w Łodzi

2012-09-05 16:54
Grzejniki ogrzewanie przyszlosci
Autor: Terma Group I miejsce w konkursie Terma Design: Grzejnik Induco (Mb3nEs-1) proj. Wojciech Mierzwa, Adrian Bauer

Grzejniki przyszłości zaprojektowane przez młodych projektantów można będzie zobaczyć na wystawie Terma Design - ogrzewanie przyszłości, w Łodzi od 18 do 28 października w Centrum Festiwalowym. Organizatorem konkursu i wystawy jest firma Terma, polski producent grzejników i grzałek

Na wystawie Terma Design - ogrzewanie przyszłości można będzie zobaczyć 13 grzejników (projekty i prototypy), które są ciekawymi koncepcjami młodych projektantów, opracowanych do konkursu Terma Design. Grzejniki które będą zaprezentowane na wystawie mogą zmienić sposób myślenia o ogrzewaniu domu. Grzejniki wymyślone przez młodych ludzi nazywać należy urządzeniami ze względu na mnogość funkcji i skomplikowany proces projektowania.

Organizatorem konkursu Terma Design jest firma Terma Group, która część propozycji projektowych wdraża do swojej produkcji. Konkurs jest organizowany co dwa lata. W tym roku zakończyła się trzecia edycja konkursu Terma Design. W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 400 osób, również z zagranicy. Z 78 prac, które zakwalifikowały się do finału jury konkursu przyznało 2 nagrody główne, 4 wyróżnienia i nagrodę specjalną.

Jury konkursu Terma Design to Czesława Frejlich, Piotr Bożyk, Paweł Pomorski, Oskar Zięta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej