Jak będzie wyglądało ogrzewanie przyszłości? Prototypy grzejników na wystawie w Łodzi

2012-09-05 16:54
Grzejniki ogrzewanie przyszlosci
Autor: Terma Group I miejsce w konkursie Terma Design: Grzejnik Induco (Mb3nEs-1) proj. Wojciech Mierzwa, Adrian Bauer

Grzejniki przyszłości zaprojektowane przez młodych projektantów można będzie zobaczyć na wystawie Terma Design - ogrzewanie przyszłości, w Łodzi od 18 do 28 października w Centrum Festiwalowym. Organizatorem konkursu i wystawy jest firma Terma, polski producent grzejników i grzałek

Na wystawie Terma Design - ogrzewanie przyszłości można będzie zobaczyć 13 grzejników (projekty i prototypy), które są ciekawymi koncepcjami młodych projektantów, opracowanych do konkursu Terma Design. Grzejniki które będą zaprezentowane na wystawie mogą zmienić sposób myślenia o ogrzewaniu domu. Grzejniki wymyślone przez młodych ludzi nazywać należy urządzeniami ze względu na mnogość funkcji i skomplikowany proces projektowania.

Organizatorem konkursu Terma Design jest firma Terma Group, która część propozycji projektowych wdraża do swojej produkcji. Konkurs jest organizowany co dwa lata. W tym roku zakończyła się trzecia edycja konkursu Terma Design. W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 400 osób, również z zagranicy. Z 78 prac, które zakwalifikowały się do finału jury konkursu przyznało 2 nagrody główne, 4 wyróżnienia i nagrodę specjalną.

Jury konkursu Terma Design to Czesława Frejlich, Piotr Bożyk, Paweł Pomorski, Oskar Zięta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej