IV Forum Ekoenergetyczne we wrześniu w Polkowicach na Dolnym Śląsku

2012-09-12 17:22
wiatraki
Autor: Andrzej T. Papliński Nowy projekt ustawy wiatrakowej jeszcze w czerwcu. Wiatraki będą mogły być budowane 500 metrów od zabudowań, deklaruje rząd

21 i 22 września 2012 roku w Polkowicach na Dolnym Śląsku odbędzie czwarte już spotkanie w ramach Forum Energetycznego. Dolny Śląsk promuje oszczędzanie energii i jej odnawialne źrodła

W programie Forum Energetycznego poruszone zostaną tematy oszczędzania energii dla domu i przedsiębiorstwa, źródeł odnawialnej energii oraz regulacje publicznoprawne dotyczące tych zagadnień.

Na imprezach towarzyszących odbędzie się pokaz urządzenia do energetycznej utylizacji odpadów komunalnych. Wykład inauguracyjny zatytułowany "Dlaczego energia odnawialna" wygłosi prof.dr hab.inż.Marian Miłek. Udział w panelach dyskusyjnych zapowiedzieli znani eksperci w dziedzinie OZE.

Spotkanie dedykowane jest naukowcom, biznesmenom, rolnikom i ekologom. Udział w Forum jest bezpłatny.

Organizatorami Forum Energetycznego są burmistrz Polkowic Wiesław Wabik oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki "Zielony Feniks". Forum odbędzie się na terenie Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Techniki ul.Skalników 1b, Pokowice.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej