Inżynieria 4.0 w służbie BIM – cykl konferencji dla producentów budowlanych

2017-04-28 13:58
hagercad.one
Autor: Hager Program hagercad.one do projektowania rozdzielnic

Marka Datech zaprasza na bezpłatne seminaria poświęcone włączeniu koncepcji BIM w proces projektowania i dostarczania produktów dla branży budowlanej.

Inżynieria 4.0 w służbie BIM
Autor: Tech Data

Firma Tech Data zajmująca się dystrybucją oprogramowania do projektowania, właściciel marki Datech, organizuje cykl spotkań przeznaczonych dla inżynierów, projektantów, osób zarządzających produktami oraz dla kadry menedżerskiej w firmach wytwarzających produkty, wyposażenie i sprzęt dla budownictwa.
BIM (modelowanie informacji o budynku) staje się standardem w branży architektonicznej i budowlanej. Udostępnianie danych produktu zgodnych z tą technologią oraz tworzenie bibliotek produktów to ważne zagadnienia z perspektywy efektywnej współpracy z architektami, inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać w tym celu oprogramowanie CAD oraz jak uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki cyfrowym informacjom o produkcie. Będą oni mieli okazję zapoznać się z praktycznymi informacjami wynikającymi z doświadczeń zgromadzonych w tym zakresie m.in. przez firmy: BIPROHUT, Kratki.pl oraz Spectra Lighting.

Spotkania odbędą się w 4 miastach w Polsce:

  • Warszawa (25 maja),
  • Kraków (30 maja),
  • Katowice (6 czerwca)
  • Wrocław (8 czerwca).

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej