Inżynieria 4.0 w służbie BIM – cykl konferencji dla producentów budowlanych

2017-04-28 13:58
hagercad.one
Autor: Hager Program hagercad.one do projektowania rozdzielnic

Marka Datech zaprasza na bezpłatne seminaria poświęcone włączeniu koncepcji BIM w proces projektowania i dostarczania produktów dla branży budowlanej.

Inżynieria 4.0 w służbie BIM
Autor: Tech Data

Firma Tech Data zajmująca się dystrybucją oprogramowania do projektowania, właściciel marki Datech, organizuje cykl spotkań przeznaczonych dla inżynierów, projektantów, osób zarządzających produktami oraz dla kadry menedżerskiej w firmach wytwarzających produkty, wyposażenie i sprzęt dla budownictwa.
BIM (modelowanie informacji o budynku) staje się standardem w branży architektonicznej i budowlanej. Udostępnianie danych produktu zgodnych z tą technologią oraz tworzenie bibliotek produktów to ważne zagadnienia z perspektywy efektywnej współpracy z architektami, inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać w tym celu oprogramowanie CAD oraz jak uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki cyfrowym informacjom o produkcie. Będą oni mieli okazję zapoznać się z praktycznymi informacjami wynikającymi z doświadczeń zgromadzonych w tym zakresie m.in. przez firmy: BIPROHUT, Kratki.pl oraz Spectra Lighting.

Spotkania odbędą się w 4 miastach w Polsce:

  • Warszawa (25 maja),
  • Kraków (30 maja),
  • Katowice (6 czerwca)
  • Wrocław (8 czerwca).

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej