Internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski

2015-03-10 11:06
Terminal pasażerski – Port Lotniczy Lublin
Autor: brak danych Terminal pasażerski – Port Lotniczy Lublin

Rusza internetowy plebiscyt na "Ulubieńca Polski", w którym wybierzemy najlepszą realizację architektoniczną wybudowaną w latach 2013-2014. Od 11 marca do 2 kwietnia 2015 głosowanie będzie odbywać się na stronie www.zyciewarchitekturze.pl. Plebiscyt organizowany jest w ramach Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE.

Pod głosowanie internautów zostało zaprezentowanych 47 obiektów wybranych przez jury Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE spośród 314 zgłoszeń. W ostatnim plebiscycie na „Ulubieńca Polski”, który odbył się w 2012 roku, oddano rekordową liczbę 368 000 głosów, a tytuł zdobył Port Lotniczy w Lublinie. Drugie miejsce w plebiscycie zajęła przystań na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy.

W głosowaniu na „Ulubieńca Polski” może wziąć udział każdy (jedyny warunek to pełnoletność). Dodatkowo, za najciekawsze komentarze uzasadniające wybór konkretnego obiektu, będą przyznawane nagrody. Do wygrania trzy zaproszenia na Galę Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE, 40 kwartalnych kursów językowych on-line (rodzaj kursu, poziom, język do wyboru), płyty CD (Aretha Franklin, Santana, Il Divo), książki „Myślenie architekturą” Petera Zumthora, albumy „Mitoraj”, płyty Blue Ray („Beksa”, „Casino”), a także 20 etui na telefon komórkowy. Natomiast autor i inwestor realizacji wyłonionej w plebiscycie na „Ulubieńca Polski” otrzymają pamiątkową tablicę do zawieszenia na obiekcie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej