Inteligentne budynki w konkursie Inteligentny Klucz. Nagroda dla wykonawcy i integratora

2013-05-27 15:44
inteligentny klucz
Autor: Lockus

Nagroda Inteligentny Klucz to pierwsza w Polsce edycja konkursu dla wykonawców i integratorów. W konkursie oceniane będą inteligentne budynki w dwóch kategoriach: budynki użyteczności publicznej oraz budynki rezydencjalne.

Zadaniem nagrody jest zwrócenie uwagi i promocja najlepszych i najbardziej spektakularnych projektów wzbogacających nowoczesne inteligentne budynki w pakiet systemów bezpieczeństwa, zarządzania i multimediów. Konkurs przeprowadzany jest we współpracy z 1st World Multi-Conference on INTELLIGENT BUILDING TECHNOLOGIES & MULTIMEDIA MANAGEMENT IBTMM 2013.

Do udziału w konkursie Inteligentny Klucz można zgłosić dowolną ilość realizacji w budynkach na terenie Polski.  Zgłoszenia można dokonać w dwóch kategoriach konkursowych:

  • realizacja w budynku użyteczności publicznej
  • realizacja w budynku prywatnym (rezydencjalnym)

Nagrodzony zostanie nie tylko budynek, ale przede wszystkim praca integratorów, wykonawców, a także i projektantów dążących do realizacji spójnych idei i rozwiązań złożonych z wielu podsystemów, które muszą współpracować i integrować się, aby osiągnąć zakładany przez właściciela czy użytkownika budynku cel.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikuje się 10 realizacji, z których wybrane zostaną 3 najlepsze w każdej kategorii konkursowej. Ogłoszenie wyników oraz przyznanie statuetek Platynowego,  Złotego i Srebrnego „Inteligentnego Klucza” odbędzie się w październiku 2013 roku podczas konferencji IBTMM.

Oceniając przesłane prace konkursowe jurorzy będą zwracać uwagę m.in. na: jakość wykonanych prac; osiągniętą funkcjonalność systemów; stopień integracji systemów; koszty realizacji;  estetykę wykonania w odniesieniu do architektury budynku; zastosowane rozwiązania i systemy; nietypowe rozwiązania integratorskie.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie należy do 30 czerwca 2013 r. przesłać zgłoszenie poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy.

Kapituła konkursu:

  • prof. Ryszard Tadeusiewicz
  • prof. Wacław Celadyn
  • prof. Piotr Łebkowski
  • prof. Krzysztof Ingarden
  • prof. Paweł Węgrzyn
  • prof. Jerzy Mikulik
  • dr Grzegorz Augustyn

Szczegółowe informacje dotyczące konkursy Inteligentny Klucz dostępne są na stronie www.inteligentnyklucz.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej