Integrated Building Systems GigaCon 2008

2008-10-30 11:02

Konferencja poświęcona zintegrowanym systemom zarządzania budynkiem odbędzie się 17 listopada 2008 roku w Warszawie. Technologie i narzędzia stosowane obecnie w projektowaniu, budowie oraz eksploatacji i integracji systemów w budynkach, czyli inteligentne zarządzanie inteligentnym budynkiem to temat przewodni spotkania.

Zaprezentowane zostaną także zagadnienia związane z integracją systemów: elektrycznych, okablowania strukturalnego, oświetleniowego, telekomunikacyjnego, informatycznego, audiowizualnego, bezpieczeństwa (sygnalizacji pożaru i włamań, kontroli dostępu), klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Planowana tematyka wykładów:
S1: Okablowanie strukturalne
S2: Systemy telekomunikacyjne
S3: Systemy kontroli dostępu i dozoru, monitoring
S4: HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja)
S5: Zasilanie awaryjne, ochrona przepięciowa i odgromowa
S6: Zarządzanie inteligentnym budynkiem
Więcej informacji na stronie: http://inbus.gigacon.org

Konferencja kierowana jest do inżynierów, administratorów, informatyków, architektów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie budynkami (biurowce, obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej i inne) i za infrastrukturę teleinformatyczną w przedsiębiorstwach.

Organizator, spółka Software-Konferencje, zapewnia wszystkim uczestnikom komplet materiałów konferencyjnych oraz możliwość obecności na wybranych sesjach wykładowych.

Integrated Building Systems GigaCon 2008 odbędzie się 17 listopada 2008 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1). Zarejestruj się już dziś !!!

Kontakt:
Małgorzata Ciurapińska
tel: (022) 427 37 61
fax:(022) 244 24 59
malgorzata.ciurapinska@software.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej