Integrated Building Systems GigaCon 2008

2008-10-30 11:02

Konferencja poświęcona zintegrowanym systemom zarządzania budynkiem odbędzie się 17 listopada 2008 roku w Warszawie. Technologie i narzędzia stosowane obecnie w projektowaniu, budowie oraz eksploatacji i integracji systemów w budynkach, czyli inteligentne zarządzanie inteligentnym budynkiem to temat przewodni spotkania.

Zaprezentowane zostaną także zagadnienia związane z integracją systemów: elektrycznych, okablowania strukturalnego, oświetleniowego, telekomunikacyjnego, informatycznego, audiowizualnego, bezpieczeństwa (sygnalizacji pożaru i włamań, kontroli dostępu), klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania.

Planowana tematyka wykładów:
S1: Okablowanie strukturalne
S2: Systemy telekomunikacyjne
S3: Systemy kontroli dostępu i dozoru, monitoring
S4: HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja)
S5: Zasilanie awaryjne, ochrona przepięciowa i odgromowa
S6: Zarządzanie inteligentnym budynkiem
Więcej informacji na stronie: http://inbus.gigacon.org

Konferencja kierowana jest do inżynierów, administratorów, informatyków, architektów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie budynkami (biurowce, obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej i inne) i za infrastrukturę teleinformatyczną w przedsiębiorstwach.

Organizator, spółka Software-Konferencje, zapewnia wszystkim uczestnikom komplet materiałów konferencyjnych oraz możliwość obecności na wybranych sesjach wykładowych.

Integrated Building Systems GigaCon 2008 odbędzie się 17 listopada 2008 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1). Zarejestruj się już dziś !!!

Kontakt:
Małgorzata Ciurapińska
tel: (022) 427 37 61
fax:(022) 244 24 59
malgorzata.ciurapinska@software.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej