Innowacyjna Gmina – konferencja z serii Innovative Poland

2015-06-08 13:20
Konferencja Innovative Poland_logo
Autor: The Warsaw Voice

Po raz kolejny anglojęzyczny magazyn The Warsaw Voice zaprasza do udziału w piątej już edycji konferencji Innovative Poland, która w tym roku zatytułowana jest Innowacyjna Gmina. Konferencja dedykowana przede wszystkim do samorządów odbędzie się 22 czerwca 2015 w Warszawie.

Innowacyjna Gmina to konferencja, która dotyczy możliwości wprowadzenia ekologicznych innowacji w Polsce w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Jej uczestnicy będą mogli również wziąć udział w certyfikowanych warsztatach poświęconych projektom PPP, będzie możliwość uzyskania indywidualnych porad, jak je przeprowadzić, jak przygotować umowę i znaleźć operatora dla takiego przedsięwzięcia.
W programie konferencji m.in. będą poruszone zagadnienia:
√ Jakie inwestycje można zrealizować w formule  PPP?
√ Największe problemy PPP w Polsce
√ Dofinansowanie   innowacyjnych inwestycji w ramach programów NFOŚi GW i UE. Na co możemy liczyć w nowym rozdaniu środków.
√ Obligacje przychodowe szansą na inwestycje w gminie.
√ Jak  pozyskać fundusze na wkład własny?

Wykłady będą wzbogacone o przykłady projektów PPP (m.in. oświetlenie, budownictwo komunalne, dom spokojnej starości, budynek sądu, ratusz).  
Z kolei podczas warsztatów z udziałem ekspertów będzie można dowiedzieć się, jak przeprowadzić projekt PPP, od sformułowania celu takiego przedsięwzięcia, poprzez modele umów, ustalania budżetu, poszukiwanie partnera prywatnego, podział udziałów i ryzyk, finansowanie i planowane źródła przychodu w projekcie.
 
Konferencja The Warsaw Voice kierowana jest do przedstawicieli samorządów i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji w Polsce w ramach PPP. Wśród jej uczestników będą eksperci, przedstawiciele władz oraz firm zainteresowanych współpracą. Konferencja odbędzie się 22 czerwca 2015 roku w warszawskim Hotelu Campanile.
Formularz zgłoszeniowy >>
Pytania można kierować do Małgorzaty Szcześniak: tel. 664962267, e-mail: malgorzata.szczesniak@warsawvoice.pl szczegółowy program na www.InnovativePoland.org.pl

Konferencja Innovative of POland
Autor: The Warsaw Voice
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej