Innowacyjna Gmina – konferencja z serii Innovative Poland

2015-06-08 13:20
Konferencja Innovative Poland_logo
Autor: The Warsaw Voice

Po raz kolejny anglojęzyczny magazyn The Warsaw Voice zaprasza do udziału w piątej już edycji konferencji Innovative Poland, która w tym roku zatytułowana jest Innowacyjna Gmina. Konferencja dedykowana przede wszystkim do samorządów odbędzie się 22 czerwca 2015 w Warszawie.

Innowacyjna Gmina to konferencja, która dotyczy możliwości wprowadzenia ekologicznych innowacji w Polsce w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Jej uczestnicy będą mogli również wziąć udział w certyfikowanych warsztatach poświęconych projektom PPP, będzie możliwość uzyskania indywidualnych porad, jak je przeprowadzić, jak przygotować umowę i znaleźć operatora dla takiego przedsięwzięcia.
W programie konferencji m.in. będą poruszone zagadnienia:
√ Jakie inwestycje można zrealizować w formule  PPP?
√ Największe problemy PPP w Polsce
√ Dofinansowanie   innowacyjnych inwestycji w ramach programów NFOŚi GW i UE. Na co możemy liczyć w nowym rozdaniu środków.
√ Obligacje przychodowe szansą na inwestycje w gminie.
√ Jak  pozyskać fundusze na wkład własny?

Wykłady będą wzbogacone o przykłady projektów PPP (m.in. oświetlenie, budownictwo komunalne, dom spokojnej starości, budynek sądu, ratusz).  
Z kolei podczas warsztatów z udziałem ekspertów będzie można dowiedzieć się, jak przeprowadzić projekt PPP, od sformułowania celu takiego przedsięwzięcia, poprzez modele umów, ustalania budżetu, poszukiwanie partnera prywatnego, podział udziałów i ryzyk, finansowanie i planowane źródła przychodu w projekcie.
 
Konferencja The Warsaw Voice kierowana jest do przedstawicieli samorządów i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji w Polsce w ramach PPP. Wśród jej uczestników będą eksperci, przedstawiciele władz oraz firm zainteresowanych współpracą. Konferencja odbędzie się 22 czerwca 2015 roku w warszawskim Hotelu Campanile.
Formularz zgłoszeniowy >>
Pytania można kierować do Małgorzaty Szcześniak: tel. 664962267, e-mail: malgorzata.szczesniak@warsawvoice.pl szczegółowy program na www.InnovativePoland.org.pl

Konferencja Innovative of POland
Autor: The Warsaw Voice
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej