Innowacje w architekturze 2017

2017-10-20 12:56
innowacje w architekturze
Autor: brak danych

Zapraszamy na otwartą dla publiczności prezentację finałowych projektów i realizacji w konkursie Innowacje w architekturze. Już 27 października ich autorzy będą musieli udowodnić, że to one zasługują na miano najbardziej innowacyjnych w Polsce, a następnie zmierzą się ze szczegółowymi pytaniami jurorów. Wstęp wolny!

Redakcja miesięcznika „Architektura-murator” zaprasza na otwartą dla publiczności prezentację finałowych projektów i realizacji w II etapie konkursu Innowacje w architekturze. Już 27 października ich autorzy będą musieli udowodnić, że to właśnie one zasługują na miano najbardziej innowacyjnych w Polsce, a następnie spróbują zmierzyć się ze szczegółowymi pytaniami jury, w którego skład wchodzą znani z innowacyjnego myślenia i sposobu pracy architekci – Robert Konieczny (przewodniczący), Piotr Kuczia, Marlena Happach, Radosław Stach oraz Ewa P. Porębska, redaktor naczelna miesięcznika „Architektura-murator”.

Każda z pracowni architektonicznych przedstawi krótką prezentację, po której każdorazowo sędziowie będą mieli możliwość zadawania uzupełniających pytań. Po zakończeniu spotkania odbędzie się zamknięte posiedzenie jury, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Otwarta dla publiczności prezentacja finałowych projektów i realizacji odbędzie się 27 października 2017 roku w budynku Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 w Warszawie. Kategoria najbardziej "Innowacyjna Pracownia" oceniana będzie na podstawie przesłanych materiałów na kolejnym zamkniętym posiedzeniu. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Innowacyjności 16 listopada 2017 roku.

Innowacje w architekturze to inicjatywa redakcji miesięcznika „Architektura-murator”. Całoroczne, ogólnopolskie wydarzenie ma na celu promowanie nowatorskich idei oraz śmiałych wizji, które zmieniają polską architekturę, a także wspieranie nowatorskich projektów, sposobów pracy, uczelni i produktów. Ich wskazaniu służy konkurs na najbardziej innowacyjny projekt / realizację oraz pracownię. Natomiast szerzenie idei innowacyjności wśród młodego pokolenia projektantów jest celem organizowanych w Krakowie, Gdańsku i Warszawie warsztatów prowadzonych przez wybitnych, znanych z innowacyjnego sposobu myślenia architektów.

Więcej na www.innowacjewarchitekturze.pl

 

Innowacje w architekturze 2017 - sponsorzy
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej