“Innowacje Rynku Nieruchomości”. Konferencja

2012-06-18 15:46
Innowacje Rynku Nieruchomości. Konferencja
Autor: PolishProperty.eu Aplikacje dla rynku nieruchomości

Uznając, że rynek nieruchomości nie zna pojęcia wakacje, organizator konferencji "Innowacje rynku nieruchomości" zaprasza 18 lipca 2012 do Wrocławia. O najnowszych trendach w tym sektorze będą mogli debatować inwestorzy, agenci, pośrednicy, analitycy oraz eksperci.

Tematyka debat i wykładów panelowych konferencji koncentrować się będzie przede wszystkim na aktualnych sposobach usprawniania komunikacji, finansowaniu, wycenach i szeroko pojętym marketingu w branży, również o tym, jakie są dla niej najbliższe perspektywy. Organizatorzy - PolishProperty.eu, zapowiada, że istotnym punktem programu będzie zapoznanie uczestników z nowoczesnymi aplikacjami, które ułatwiają pośrednikom prezentację ofert i obsługę klientów, a nabywcom poszukiwanie nieruchomości.

- Jednym z założeń konferencji jest uświadomienie uczestnikom, że za kilka lat większość ruchu na rynku internetowych serwisów nieruchomościowych przeniesie się na urządzenia mobilne. Zależy nam, by użytkownicy mieli pełną świadomość korzyści, jakie przynosi adaptowanie nowych technologii mobilnych oraz networking w branży nieruchomości. Tym bardziej, że powoli staje się to standardem za granicą – mówi Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować na stronie http://www.innowacjerynkunieruchomosci.pl/ w terminie do 10 lipca.
Konferencja odbędzie się 18 lipca 2012 w Haston City Hotel we Wrocławiu.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej