III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2016-01-27 17:17
targi mieszkaniowe
Autor: Murator EXPO

Kolejne Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu odbędą się 13-14 lutego 2016 w Hali Stulecia. To znakomita okazja, by zapoznać się z aktualną na ten rok ofertą mieszkań i domów w tym regionie. Wstęp bezpłatny!

Specjalnie dla gości wrocławskich targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez Murator EXPO, swoją ofertę zaprezentują najwięksi deweloperzy na rynku wrocławskim i ogólnopolskim (m.in. Archicom, Arkop, Temar, Bouygues Immobilier, Dom Invest  i wielu innych). Na targach zaprezentowane zostaną oferty domów oraz  mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

Na zainteresowanych czekać będzie kilkudziesięciu wystawców oraz duża grupa niezależnych ekspertów m.in.: prawa, finansów czy podatków, którzy pomogą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny. Promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Dla gości organizator przygotował niespodzianki, m.in. czasopiosma o tematyce wnętrzarskiej, w tym „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Świat Wnętrz”, „Dom z Ogrodem”, „Living Room”, „Dom Idealny”, „Decoration & Desing” oraz inne ciekawe poradniki.

Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi (m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus, doradza.pl) będą oferować kredyty mieszkaniowe o atrakcyjnych warunkach. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników oraz banków, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porad czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni.
Szczególnej uwadze polecamy spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej.

Przypominamy, III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu 13-14 lutego 2016, Hala Stulecia, wstęp bezpłatny.  Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na targi profesjonalną opiekę zapewni przedszkole.

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej