III Międzynarodowa Konferencja ETICS

2016-03-11 16:52
Wykonanie ocieplenia
Autor: Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń

Już po raz trzeci spotka się branża ETICS. Organizatorem konferencji – która odbędzie się 11-12 maja 2016 w Ożarowie Mazowieckim – jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Konferencja ETICS 2016
Autor: brak danych

– Do udziału w środowiskowej debacie podczas III Międzynarodowej Konferencji ETICS zapraszamy wszystkich uczestników procesu budowlanego, przedstawicieli świata nauki i ośrodków badawczych, a także każdego, komu bliskie są idee energooszczędności i zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Poprzednie dwie edycje w 2014 i 2015 roku gromadziły niemal 130 uczestników każda. Tak duże zainteresowanie mobilizuje nas do starań o jak najwyższy poziom merytoryczny oraz jak najbardziej aktualny zakres programowy konferencji. Liczymy, że i w tym roku nie zawiedziemy naszego audytorium – zaprasza na konferencję dr inż. Jacek Michalak, prezes zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Tematyka III Międzynarodowej Konferencji ETICS obejmie następujące zagadnienia:
Harmonizacja wymagań technicznych dotyczących ETICS
  Aktualne zagadnienia związane z wprowadzaniem ETICS do obrotu rynkowego
  Energooszczędność ETICS w teorii i w praktyce
  Normalizacja dotycząca ETICS w Polsce i w Europie
  ETICS a bezpieczeństwo pożarowe
  Krajowy i europejski rynek ETICS
  ETICS a nadzór budowlany
  Przyszłość ETICS

W trakcie konferencji odbędzie się także debata z udziałem przedstawicieli polskiego, niemieckiego i słowackiego nadzoru budowlanego.
– Podobnie jak rok i dwa lata temu, udało nam się pozyskać znakomitych specjalistów z Polski i zagranicy, reprezentujących liczne i różnorodne środowiska związane z branżą ociepleń. Opierając się na doświadczeniach z poprzednich edycji naszej konferencji, możemy w związku z tym zresztą spodziewać się ożywionej dyskusji. Co warto podkreślić, polski rynek systemów ociepleń to wiodący i ważny rynek w Europie, porównywalny z rynkiem niemieckim, gdzie technologia ETICS wzięła swój początek – zwraca uwagę dr Michalak.

Szczegółowe informacje związane z III Międzynarodową Konferencją ETICS >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej