III Kongres Stolarki Polskiej. Spotkanie producentów okien i drzwi

2012-04-17 15:45
III Kongres Stolarki Polskiej. Spotkanie producentów okien i drzwi
Autor: brak danych

Kongres Stolarki Polskiej to największa impreza dedykowana producentom stolarki okiennej i drzwiowej. Miejsce gdzie przedsiębiorcy, przedstawiciele instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych mogą podyskutować nad kierunkami rozwoju branży stolarki budowlanej. Tegoroczne spotkanie organizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi odbędzie się w maju w Falentach koło Warszawy.

Spotkanie producentów stolarki budowlanej - III Kongres Stolarki Polskiej

Trzecia edycja kongresu organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi odbędzie się 17-18 Maja 2012 r. w Falentach koło Warszawy. Spotkanie kierowane jest do producentów i menedżerów branży stolarki budowlanej - stolarki okiennej oraz stolarki drzwiowej. Program będzie dotyczył najistotniejszych zagadnień środowiska i kierunków rozwoju branży stolarki budowlanej. Wykładowcy postarają się odpowiedzieć na pytania nurtujące branżę okienną i drzwiową, natomiast paneliści - zainicjują merytoryczne dyskusje.
Rada Programowa Kongresu zgodnie uznała, że zdecydowanie ciekawszym tematem dla uczestników będzie informacja, w jaki sposób mogą pozyskać 200 000 Euro na działania promocyjne, niż kolejne obietnice polityków. Zatem program majowego spotkania uległ drobnej korekcie (zobacz program kongresu >> )
Związek Polskie Okna i Drzwi liczy na aktywny udział uczestników w obradach kongresowych. W tym celu zmodyfikowana została strona internetowa związku, która obecnie funkcjonuje na zasadzie branżowego facebooka.

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej edycji Kongresu Stolarki Polskiej weźmie udział około 200 przedsiębiorców związanych z branżą okienną i drzwiową, przedstawicieli instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych. Aby śledzić przygotowania do Kongresu, wystarczy zarejestrować się na kongresowej stronie internetowej www.kongres-stolarki.pl 

Formularz zgłoszeniowy na III Kongres Stolarki Polskiej >>

UWAGA! Rejestracja w panelu NIE jest zgłoszeniem uczestnictwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej