III Kongres Stolarki Polskiej. Spotkanie producentów okien i drzwi

2012-04-17 15:45
III Kongres Stolarki Polskiej. Spotkanie producentów okien i drzwi
Autor: brak danych

Kongres Stolarki Polskiej to największa impreza dedykowana producentom stolarki okiennej i drzwiowej. Miejsce gdzie przedsiębiorcy, przedstawiciele instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych mogą podyskutować nad kierunkami rozwoju branży stolarki budowlanej. Tegoroczne spotkanie organizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi odbędzie się w maju w Falentach koło Warszawy.

Spotkanie producentów stolarki budowlanej - III Kongres Stolarki Polskiej

Trzecia edycja kongresu organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi odbędzie się 17-18 Maja 2012 r. w Falentach koło Warszawy. Spotkanie kierowane jest do producentów i menedżerów branży stolarki budowlanej - stolarki okiennej oraz stolarki drzwiowej. Program będzie dotyczył najistotniejszych zagadnień środowiska i kierunków rozwoju branży stolarki budowlanej. Wykładowcy postarają się odpowiedzieć na pytania nurtujące branżę okienną i drzwiową, natomiast paneliści - zainicjują merytoryczne dyskusje.
Rada Programowa Kongresu zgodnie uznała, że zdecydowanie ciekawszym tematem dla uczestników będzie informacja, w jaki sposób mogą pozyskać 200 000 Euro na działania promocyjne, niż kolejne obietnice polityków. Zatem program majowego spotkania uległ drobnej korekcie (zobacz program kongresu >> )
Związek Polskie Okna i Drzwi liczy na aktywny udział uczestników w obradach kongresowych. W tym celu zmodyfikowana została strona internetowa związku, która obecnie funkcjonuje na zasadzie branżowego facebooka.

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej edycji Kongresu Stolarki Polskiej weźmie udział około 200 przedsiębiorców związanych z branżą okienną i drzwiową, przedstawicieli instytutów, mediów, instytucji i organizacji pozarządowych. Aby śledzić przygotowania do Kongresu, wystarczy zarejestrować się na kongresowej stronie internetowej www.kongres-stolarki.pl 

Formularz zgłoszeniowy na III Kongres Stolarki Polskiej >>

UWAGA! Rejestracja w panelu NIE jest zgłoszeniem uczestnictwa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej