II Mazowieckie Targi Budowlane BUDREM EXPO 2014

2014-05-29 17:47
Targi BUDREM EXPO
Autor: Prestige Art

Agencja reklamowa Prestige Art  zaprasza na II Edycję Mazowieckich Targów Budowlanych  BUDREM EXPO 2014 -BUDOWA- MIESZKANIE-WNĘTRZE, które odbędą się w Żyrardowie 14- 15 czerwca 2014.

Pod dachem zabytkowych i unikalnych budynków industrialnej Osady Fabrycznej w Żyrardowie zaprezentuje się cały lokalny rynek budowlany oraz usług powiązanych, w tym: producenci, deweloperzy, usługodawcy i sprzedawcy z województwa mazowieckiego. Na zaproszenie odpowiedzieli również ogólnopolscy przedsiębiorcy, którzy są przekonani o wartości swoich produktów i pragną je wdrożyć na tym rynku. Ofertę targową uzupełnią darmowe porady architektów i projektantów, bankowców, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.  
Forma całego wydarzenia ma być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Z  jednej strony promocja mazowieckich przedsiębiorców, z drugiej piknik rodzinny z wyjątkową strefą dla dzieci, halą cateringową i konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. II Mazowieckie Targi BUDREM EXPO 2014 przygotowywane są z jeszcze większym rozmachem i dokładnością o szczegóły, niż odbyło się podczas pierwszej edycji imprezy. Targom budowlanym patronuje Prezydent miasta Żyrardowa. Wstęp wolny.

Więcej informacji >>

II Mazowieckie Targi BUDREM EXPO 2014
Autor: Prestige Art
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej