Icopal nie wstrzymał produkcji

2009-08-04 10:20

Pomimo pożaru, który miał miejsce 25 lipca 2009 r. na wydziale produkcyjnym papy, Icopal SA Zduńska Wola kontynuuje produkcję materiałów hydroizolacyjnych rolowanych. Dostawy pod aktualne zamówienia przebiegają w sposób ciągły, bez przerwy.

Wskutek nocnego pożaru zniszczeniu uległa część oprzyrządowania elektronicznego oraz osprzętu pomocniczego do produkcji papy i gontów. Nikt z pracowników nie ucierpiał. Żadna z linii produkcyjnych nie uległa zniszczeniu.

Pożar udało się opanować dzięki nowoczesnym i sprawnie działającym systemom wykrywania i gaszenia pożarów oraz szybkiej akcji ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej, służb Ochotniczych Straży Pożarnych i służb technicznych spółki Icopal.

- Z uwagi na konieczność usunięcia skutków pożaru oraz wymiany instalacji automatyki przemysłowej przy produkcji gontów bitumicznych SBS, przewidujemy opóźnienia w dostawach niektórych rodzajów tychże gontów - wyjaśnia w komunikacie zarząd Icopal SA Zduńska Wola. - W tym okresie klienci spółki będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gontów koncernu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej