Gala VIP Stolarki - Najlepsze Okna i Drzwi 2009

2009-10-12 15:05

...odbędzie się 15 października 2009 r. w warszawskim hotelu Sheraton. Uroczystość będzie podsumowaniem II edycji Programu VIP, w którym uczestniczyło kilkudziesięciu producentów stolarki budowlanej z Polski.

Program VIP Stolarki – Najlepsze Okna i Drzwi jest autorskim przedsięwzięciem portalu internetowego infookno.pl, zajmującego się tematyką stolarki budowlanej, skierowanego głównie do klienta indywidualnego, ale również do całej branży. Portal, czyli "Wszystko co musisz wiedzieć o oknach i drzwiach", to kompendium wiedzy nieodzownej do podjęcia decyzji dotyczącej zakupu stolarki.

- W swoich działaniach chcemy rozbudzić w klientach świadomość, że produkty stolarki budowlanej zdecydowanie różnią się od siebie - mówi Sylweriusz Dmochowski, prezes portalu. - Posiadają cały szereg cech, elementów i parametrów mających wpływ na komfort użytkowania, co najmniej tak samo ważnych jak spełnienie potrzeb klientów w zakresie ceny, estetyki, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Chcemy rzetelnie, obiektywnie i kompleksowo informować konsumentów o najlepszych producentach okien i drzwi. Dzięki temu tworzymy pomost pomiędzy klientami indywidualnymi i branżą.

Program cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów mających wpływ na opinie publiczną i promujących modę na energooszczędność i innowację. Wyróżnieni w programie mają zagwarantowany wpis do prestiżowego Katalogu VIP i promocję na łamach portalu organizatora przez kilka miesięcy. A klienci indywidualni, architekci i wszyscy poszukujący najlepszych rozwiązań mają ułatwiony wybór stolarki dzięki kompleksowej informacji zawartej w wyszukiwarce i Katalogu VIP.

Gala VIP Stolarki - Najlepsze Okna i Drzwi
Autor: od Times Square PR
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej