Forum Zarządców Nieruchomości 17-18 listopada w Warszawie

2012-10-16 16:26
Konferencja PLGBC Spring into Green i warsztaty Green design charrette w Warszawie
Autor: PLGBC Konferencja PLGBC "Spring into Green" w Warszawie

Druga edycja Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada podczas zimowej edycji Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

Na Forum Zarządców Nieruchomości zostaną poruszone zagadnienia dotyczące prawidłowego prowadzenia książki obiektu budowlanego, uzupełnione o praktyczne uwagi jak prawidłowo spełnić obowiązek prowadzenia książki obiektu budowlanego oraz dokumentacji eksploatacji i remontu budynków.

Zostaną omówione pułapki w zarządzaniu nieruchomościami w świetle prowadzonych postępowań przez Komisję Odpowiedzialności Zawodowej. Takie szkolenie dotyczy problemów, z którymi zarządca nieruchomości (Zarząd Wspólnoty, członek Wspólnoty Mieszkaniowej) spotyka się niemal codziennie, często zupełnie nieświadomie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, jakie to za sobą pociąga. Wszystkie szkolenia poprowadzą znani i uznani w dziedzinie zarządzania nieruchomościami eksperci.

Udział w Forum jest nieodpłatny. Warunkiem udziału w szkoleniach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na www.targimieszkaniowe.pl Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Forum Zarządców Nieruchomości odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada na warszawskim Torwarze i towarzyszyć będzie zimowej edycji Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej