Forum Zarządców Nieruchomości 17-18 listopada w Warszawie

2012-10-16 16:26
Konferencja PLGBC Spring into Green i warsztaty Green design charrette w Warszawie
Autor: PLGBC Konferencja PLGBC "Spring into Green" w Warszawie

Druga edycja Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada podczas zimowej edycji Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

Na Forum Zarządców Nieruchomości zostaną poruszone zagadnienia dotyczące prawidłowego prowadzenia książki obiektu budowlanego, uzupełnione o praktyczne uwagi jak prawidłowo spełnić obowiązek prowadzenia książki obiektu budowlanego oraz dokumentacji eksploatacji i remontu budynków.

Zostaną omówione pułapki w zarządzaniu nieruchomościami w świetle prowadzonych postępowań przez Komisję Odpowiedzialności Zawodowej. Takie szkolenie dotyczy problemów, z którymi zarządca nieruchomości (Zarząd Wspólnoty, członek Wspólnoty Mieszkaniowej) spotyka się niemal codziennie, często zupełnie nieświadomie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, jakie to za sobą pociąga. Wszystkie szkolenia poprowadzą znani i uznani w dziedzinie zarządzania nieruchomościami eksperci.

Udział w Forum jest nieodpłatny. Warunkiem udziału w szkoleniach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na www.targimieszkaniowe.pl Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Forum Zarządców Nieruchomości odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada na warszawskim Torwarze i towarzyszyć będzie zimowej edycji Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej