FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020. Uwaga – nowa lokalizacja!

2020-02-12 14:17
FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja /Mariusz Młynarczyk

XVIII Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020, odbędą się w Warszawie 3 i 4 marca. To największe w Polsce wydarzenie tej branży. W tym roku skupi ono ponad 170 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują pełny zakres wyrobów zarówno dla małych jak i dużych instalacji.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA są kierowane do projektantów, instalatorów, użytkowników instalacji, inwestorów, firm wykonawczych, architektów, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli uczelni technicznych oraz przyszłych inżynierów. W tym roku wystawcy zapowiadają dziesiątki nowości. Dla budujących domy szczególnie atrakcyjna będzie oferta rekuperatorów, wentylatorów, urządzeń filtrujących i uzdatniających powietrze, gruntowych wymienników ciepłą, osprzętu instalacyjnego, klimatyzatorów. Nie zabraknie także pomp ciepła, zarówno urządzeń jednofunkcyjnych, jak i zintegrowanych z rekuperatorami.

Targom towarzyszyć będą seminaria eksperckie, a w Arenie Technologii można będzie zobaczyć przegląd klimatyzatorów split oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt, mogą to być produkty i urządzenia wprowadzone na rynek Polski po 1 stycznia 2019. Na stronie www.forumwentylacja.pl/konkurs jest dostępna lista wyrobów zgłoszonych do konkursu z rozbudowanymi prezentacjami.
Odbędzie się też głosowanie na projekty instalacji i klimatyzacji zgłoszonych do nagrody branżowej Stowarzyszenia Polska Wentylacja – PASCAL 2020. Warto odwiedzić te branżowe targi, bo trzeba wiedzieć jakie są najnowsze trendy w klimatyzacji i wentylacji.

Organizator FORUM – Stowarzyszenie Polska Wentylacja, poleca wcześniejszą rejestrację na stronie internetowej www.forumwentylacja.pl, by uniknąć kolejek po bilety wstępu. FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020 odbędzie się w nowej lokalizacji – Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, ul. Modlińska 6D w Warszawie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej