FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020. Uwaga – nowa lokalizacja!

2020-02-12 14:17
FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja /Mariusz Młynarczyk

XVIII Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020, odbędą się w Warszawie 3 i 4 marca. To największe w Polsce wydarzenie tej branży. W tym roku skupi ono ponad 170 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują pełny zakres wyrobów zarówno dla małych jak i dużych instalacji.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA są kierowane do projektantów, instalatorów, użytkowników instalacji, inwestorów, firm wykonawczych, architektów, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli uczelni technicznych oraz przyszłych inżynierów. W tym roku wystawcy zapowiadają dziesiątki nowości. Dla budujących domy szczególnie atrakcyjna będzie oferta rekuperatorów, wentylatorów, urządzeń filtrujących i uzdatniających powietrze, gruntowych wymienników ciepłą, osprzętu instalacyjnego, klimatyzatorów. Nie zabraknie także pomp ciepła, zarówno urządzeń jednofunkcyjnych, jak i zintegrowanych z rekuperatorami.

Targom towarzyszyć będą seminaria eksperckie, a w Arenie Technologii można będzie zobaczyć przegląd klimatyzatorów split oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt, mogą to być produkty i urządzenia wprowadzone na rynek Polski po 1 stycznia 2019. Na stronie www.forumwentylacja.pl/konkurs jest dostępna lista wyrobów zgłoszonych do konkursu z rozbudowanymi prezentacjami.
Odbędzie się też głosowanie na projekty instalacji i klimatyzacji zgłoszonych do nagrody branżowej Stowarzyszenia Polska Wentylacja – PASCAL 2020. Warto odwiedzić te branżowe targi, bo trzeba wiedzieć jakie są najnowsze trendy w klimatyzacji i wentylacji.

Organizator FORUM – Stowarzyszenie Polska Wentylacja, poleca wcześniejszą rejestrację na stronie internetowej www.forumwentylacja.pl, by uniknąć kolejek po bilety wstępu. FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2020 odbędzie się w nowej lokalizacji – Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO, ul. Modlińska 6D w Warszawie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej