FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016

2016-02-26 11:13
Forum Wentylacja
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Tegoroczne międzynarodowe targi dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 to już 14 edycja tego przedsięwzięcia organizowanego przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Targi odbędą się 1-2 marca 2016 w warszawskim centrum MT Polska.

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży.
W poprzedniej edycji wzięło w niej udział ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów. Szczególnie jest dedykowana projektantom, instalatorom, użytkownikom instalacji, inwestorom, firmom wykonawczym, architektom, producentom, dystrybutorom, oraz przedstawicielom uczelni technicznych oraz studentom, przyszłym inżynierom. To nie tylko prezentacja oferty liderów rynku, ale również 
towarzyszący targom cykl merytorycznych wykładów i seminariów. W strefie prezentacji – Arena Technologii, w tym roku zaprezentowane zostaną pompy ciepła i sekcyjne centrale wentylacyjne.

Więcej informacji na www.forumwentylacja.pl >>

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2016
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej