FORUM WENTYLACJA − SALON KLIMATYZACJA 2015

2015-02-05 10:55
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Już po raz 13. i drugi w nowej lokalizacji − w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 − odbędzie się 3 i 4 marca Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015.

Jak zapowiada organizator – Stowarzyszenie Polska wentylacja – tegoroczna edycja Forum WentylacjaSalon Klimatyzacja 2015 pobije kolejny rekord. Podczas dwóch dni spotkają się wszyscy przedstawiciele branży: producenci i dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, przedstawiciele firm wykonawczych, osoby odpowiedzialne za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorzy, architekci, przedstawiciele kadry naukowej i przyszli inżynierowie. Swój udział w tych branżowych targach potwierdziło już ponad 143 wystawców z Polski i z zagranicy (tu lista wystawców >>). Wystawcy rozlokują się w dwóch halach targowych, na powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych. W ich ofercie nie zabraknie produktowych premier i nowości na nadchodzący sezon.

Targom Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja zawsze towarzyszy bogaty program seminariów tematycznych, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający. Będzie można wysłuchać wykładów oraz praktycznych prezentacji i przykładów konkretnych zastosowań, a w specjalnej strefie ekspozycyjnej nazwanej Arena Technologii, w tym roku  będzie można zobaczyć klimatyzatory i wentylatory różnych producentów.
Tradycyjnie odbędzie się również konkurs na Najciekawszy Produkt w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe., na który mogą głosować wszyscy odwiedzający targi.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl >>

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej