FORUM WENTYLACJA − SALON KLIMATYZACJA 2015

2015-02-05 10:55
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Już po raz 13. i drugi w nowej lokalizacji − w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 − odbędzie się 3 i 4 marca Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015.

Jak zapowiada organizator – Stowarzyszenie Polska wentylacja – tegoroczna edycja Forum WentylacjaSalon Klimatyzacja 2015 pobije kolejny rekord. Podczas dwóch dni spotkają się wszyscy przedstawiciele branży: producenci i dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, przedstawiciele firm wykonawczych, osoby odpowiedzialne za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorzy, architekci, przedstawiciele kadry naukowej i przyszli inżynierowie. Swój udział w tych branżowych targach potwierdziło już ponad 143 wystawców z Polski i z zagranicy (tu lista wystawców >>). Wystawcy rozlokują się w dwóch halach targowych, na powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych. W ich ofercie nie zabraknie produktowych premier i nowości na nadchodzący sezon.

Targom Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja zawsze towarzyszy bogaty program seminariów tematycznych, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający. Będzie można wysłuchać wykładów oraz praktycznych prezentacji i przykładów konkretnych zastosowań, a w specjalnej strefie ekspozycyjnej nazwanej Arena Technologii, w tym roku  będzie można zobaczyć klimatyzatory i wentylatory różnych producentów.
Tradycyjnie odbędzie się również konkurs na Najciekawszy Produkt w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja i bezpieczeństwo pożarowe., na który mogą głosować wszyscy odwiedzający targi.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl >>

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2015
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej