Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012

2012-03-19 11:36
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja (wystawa 2009)
Autor: SWP

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza projektantów, dostawców oraz odbiorców instalacji i instalatorów, do udziału w dziesiątej edycji "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012". Podczas dwudniowego spotkania odbędą się liczne seminaria i prezentacje obejmujące, m.in. wentylację pożarową czy efektywność wykorzystania energii. Ponadto, aż 138 wystawców zaprezentuje urządzenia do wentylacji i klimatyzacji.

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza projektantów, producentów oraz odbiorców systemów instalacji i instalatorów na dziesiątą wystawę Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012.

Przeczytaj również: Gruntowe i dachowe instalacje przeciwoblodzeniowe zapewnią bezpieczeństwo zimą

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2012

Jubileuszowa edycja wystawy odbędzie się w dniach 21-22 marca w Warszawie. Na ponad 3 tys. m2 zostaną zaprezentowane urządzenia do instalacji i klimatyzacji wentylacyjnej. W ramach dwudniowego wydarzenia odbędą się liczne seminaria i prezentacje. Forum Wentylacja to jedyna taka wystawa w kraju, dedykowana przedstawicielom sektora klimatyzacyjno-wentylacyjnego. W tegorocznej edycji weźmie udział 138 wystawców! Jest to rekordowa liczba dla sektora instalacyjnego w Polsce.

Forum Wentylacja 2012 - zakres tematyczny

  • wentylacja pożarowa,
  • efektywność wykorzystania energii,
  • kształtowanie klimatu w pomieszczeniach.

Omawiane zagadnienia będą dotyczyć różnego typu obiektów. Forum jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną propozycją rynkową. Ponadto, uczestnicy forum mają możliwość zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży.
W ramach przedsięwzięcia tradycyjnie zwiedzający wybierają "Najciekawszy Produkt 2012". Najciekawszym produktem może zostać urządzenie, które zostało wprowadzone na rynek w ciągu ostatniego roku.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacje 2012 - szczegółowe informacje

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012
Warszawa, Centrum Kongresowe GROMADA, ul. 17 stycznia 32
21-22 marca 2012 (środa-czwartek)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej