Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012

2012-03-19 11:36
Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja (wystawa 2009)
Autor: SWP

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza projektantów, dostawców oraz odbiorców instalacji i instalatorów, do udziału w dziesiątej edycji "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012". Podczas dwudniowego spotkania odbędą się liczne seminaria i prezentacje obejmujące, m.in. wentylację pożarową czy efektywność wykorzystania energii. Ponadto, aż 138 wystawców zaprezentuje urządzenia do wentylacji i klimatyzacji.

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza projektantów, producentów oraz odbiorców systemów instalacji i instalatorów na dziesiątą wystawę Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012.

Przeczytaj również: Gruntowe i dachowe instalacje przeciwoblodzeniowe zapewnią bezpieczeństwo zimą

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2012

Jubileuszowa edycja wystawy odbędzie się w dniach 21-22 marca w Warszawie. Na ponad 3 tys. m2 zostaną zaprezentowane urządzenia do instalacji i klimatyzacji wentylacyjnej. W ramach dwudniowego wydarzenia odbędą się liczne seminaria i prezentacje. Forum Wentylacja to jedyna taka wystawa w kraju, dedykowana przedstawicielom sektora klimatyzacyjno-wentylacyjnego. W tegorocznej edycji weźmie udział 138 wystawców! Jest to rekordowa liczba dla sektora instalacyjnego w Polsce.

Forum Wentylacja 2012 - zakres tematyczny

  • wentylacja pożarowa,
  • efektywność wykorzystania energii,
  • kształtowanie klimatu w pomieszczeniach.

Omawiane zagadnienia będą dotyczyć różnego typu obiektów. Forum jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną propozycją rynkową. Ponadto, uczestnicy forum mają możliwość zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży.
W ramach przedsięwzięcia tradycyjnie zwiedzający wybierają "Najciekawszy Produkt 2012". Najciekawszym produktem może zostać urządzenie, które zostało wprowadzone na rynek w ciągu ostatniego roku.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacje 2012 - szczegółowe informacje

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012
Warszawa, Centrum Kongresowe GROMADA, ul. 17 stycznia 32
21-22 marca 2012 (środa-czwartek)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej