Forum WENTYLACJA i Salon KLIMATYZACJA, 5-6 marca Warszawa

2014-02-19 16:59
Stowarzyszenie Polska Wentylacja
Autor: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Już po raz 12. odbędzie się największe spotkanie branży wentylacyjnej - Forum WENTYLACJA 2014 i Salon KLIMATYZACJA 2014. Uwaga dla stałych bywalców – zmiana lokalizacji!

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej zebrały w tym roku już ponad 100 wystawców. Jak zwykle wydarzeniu towarzyszyć będzie bogaty program imprez uzupełniających.
Na targach będzie zorganizowana ARENA TECHNOLOGII – wydzielona część ekspozycji z tematem przewodnim, którym w tym roku są rekuperatory i małe centrale wentylacyjne o wydajności do 1000 m3/h. To ułatwia zwiedzającym porównywanie oferty różnych producentów.
Mocnym atutem Forum WENTYLACJI i Salonu KLIMATYZACJI jest dwudniowy cykl seminariów. Wykłady, prezentacje i pokazy dedykowane są projektantom, instalatorom i użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a prowadzą je najwyższej klasy specjaliści reprezentujący Stowarzyszenie Polska Wentylacja.
Jak zwykle odbędzie się konkurs na NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2014, w którym zwiedzający wybierać będą spośród targowej oferty produkty wyróżniające się w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja i Bezpieczeństwo pożarowe.

Forum WENTYLACJA 2014 i Salon KLIMATYZACJA 2014 odbędą się 5-6 marca w nowej lokalizacji – w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej