Forum Termomodernizacja 2022

2022-09-12 13:41

Coroczne spotkanie osób zajmujących się zawodowo szeroko rozumianym doradztwem energetycznym to nie tylko okazja od wymiany doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na aktualne tematy trendów w energetyce, innowacyjnych technologii służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz rozwiązań wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

XXI Forum Termomodernizacja 202

XXI Forum Termomodernizacja 2022 poświęcone będzie efektywności energetycznej. Myśl przewodnia forum to "Efektywność energetyczna kluczem do neutralności klimatycznej w budownictwie".

Co roku forum gromadzi nie tylko audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, ale także przedstawicieli ministerstw i instytucji odpowiedzialnych za działania w obszarze efektywności energetycznej.

Kiedy i gdzie odbędzie się Forum Termomodernizacja?

XXI edycja ogólnopolskiego spotkania audytorów odbędzie się 5 października 2022 w Warszawie w budynku Tower Service przy ul. Chałubińskiego 8. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.

Organizatorem forum jest Zrzeszenie Audytorów Energetycznych.

Jak wziąć udział w Forum Termomodernizacja?

Spotkania na forum będą okazją do wymiany doświadczeń, a także dyskusji na temat trendów w energetyce, rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

Aby wziąć udział w Forum należy się zarejestrować przez formularz zgłoszeniowy.

Źródło: Zrzeszenie Audytorów Energetycznych

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej