Forum Termomodernizacja 2022

2022-09-12 13:41

Coroczne spotkanie osób zajmujących się zawodowo szeroko rozumianym doradztwem energetycznym to nie tylko okazja od wymiany doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na aktualne tematy trendów w energetyce, innowacyjnych technologii służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz rozwiązań wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

XXI Forum Termomodernizacja 202

XXI Forum Termomodernizacja 2022 poświęcone będzie efektywności energetycznej. Myśl przewodnia forum to "Efektywność energetyczna kluczem do neutralności klimatycznej w budownictwie".

Co roku forum gromadzi nie tylko audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, ale także przedstawicieli ministerstw i instytucji odpowiedzialnych za działania w obszarze efektywności energetycznej.

Kiedy i gdzie odbędzie się Forum Termomodernizacja?

XXI edycja ogólnopolskiego spotkania audytorów odbędzie się 5 października 2022 w Warszawie w budynku Tower Service przy ul. Chałubińskiego 8. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.

Organizatorem forum jest Zrzeszenie Audytorów Energetycznych.

Jak wziąć udział w Forum Termomodernizacja?

Spotkania na forum będą okazją do wymiany doświadczeń, a także dyskusji na temat trendów w energetyce, rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

Aby wziąć udział w Forum należy się zarejestrować przez formularz zgłoszeniowy.

Źródło: Zrzeszenie Audytorów Energetycznych

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej