Forum Home & Garden Products Marketing. Konferencja branży meblowej i wyposażenia wnętrz

2019-10-16 13:24
Forum Home & Garden Products Marketing
Autor: BBM Tak wyglądało 1. Forum Home & Garden Products Marketing

Forum Home & Garden Products Marketing to wydarzenie dla osób odpowiedzialnych za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych oraz prowadzenie wielokanałowej komunikacji na rynku mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Konferencja połączona z warsztatami odbędzie się 13-14 listopada 2019 w Warszawie.

Jak każdy, również rynek mebli i artykułów wyposażenia wnętrz zmienia się pod wpływem mody, potrzeb konsumentów i konkurencji. Zmieniają się również narzędzia i możliwości, jakimi komunikują się producenci oraz klienci i jakimi posługuje się marketing w branży Home & Garden. Drugie już forum z obszaru products marketingu będzie poświęcone poznawaniu nowych strategii, będzie inspirowało do ciekawych kampanii reklamowych i pomagało w budowaniu wizerunku marki.

Organizatorzy forum zwracają uwagę na 23-procentowy wzrost wartości zamówień w sektorze Home & Garden i na 3. miejsce w tym obszarze dla Polski w rankingu europejskim na 2019 rok. To wskazuje na duży potencjał rynku, jednak wraz z szansami na rozwój pojawiają się i wyzwania. Klient sektora Home & Garden staje się coraz bardziej świadomy i wymagający, śledzi trendy i promocje w Internecie, sprawdza jakość produktu stacjonarnie, ogląda programy wnętrzarskie w telewizji, korzysta z nowych technologii, aby dokonać trafnego zakupu…

Forum pomoże naświetlić takie problemy:
– jak sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów?
– co zrobić, aby doświadczenie klienta w kontakcie z marką, na każdym etapie zakupu było pozytywne?
– jak dzięki platformie e-commerce precyzyjnie i szybko dotrzeć do klienta, aby nie zostać w tyle?

Forum Home & Garden Products Marketing
Autor: BBM W programie 2. Forum Home & Garden Products Marketing będą wykłądy, prezentacje oraz warsztaty

Tematykę tegorocznego Forum Home & Garden Products Marketing najlepiej zareklamują zaplanowane prezentacje merytoryczne. A zatem:

 • kim są klienci rynku home&garden i czego oczekują,  czym kierują się w swoich wyborach, jaką rolę odgrywa produkt a jaką komunikacja, jak współczesne trendy konsumenckie mogą zmieniać branżę?
 • wykorzystanie trendów i dostosowanie się do wyzwań dzisiejszego rynku, jak skutecznie wykorzystywać product placement w działaniach komunikacyjnych?
 • mądra współpraca, zaspokajanie potrzeb partnerów B2B i relacje oparte na zrozumieniu, jak budować przewagę konkurencyjną?
 • klient nasz pan? poznaj swojego odbiorcę!
 • jak korzystać z monitoringu internetu, żeby dowiedzieć się, czego klienci nie wiedzą?
 • psychologia, socjologia i neurologia – jak mogą się przydać w komunikacji wideo z klientem?
 • zarządzanie emocjami klientów w social mediach, czyli jak je budować, angażować i jaki to ma wpływ na decyzje zakupowe, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami followersów, co zrobić, żeby pozytywne emocje w mediach społecznościowych przerodziły się w pozytywne decyzje zakupowe?
 • synergia działań marketingu tradycyjnego i internetowego jako klucz do zadowolenia klienta,
 • jak utrzymać przewagę sklepu stacjonarnego przy kanałach sprzedaży online,
 • agile vs fast food – czyli niestandardowa droga na strategię content marketingową, jak przygotować merytoryczny i angażujący projekt contentowy we współpracy z wydawcą – ten temat zostanie omówiony przez naszych przedstawicieli z Grupy ZPR Media, Andrzeja Tuzinowskiego (dyrektor handlowy, Biuro Reklamy Prasy i Internetu) i Grzegorza Laska (Dział Wsparcia Sprzedaży),  
 • Mcommerce, czyli rosnąca rola urządzeń mobilnych, jak dotrzeć do klientów i wykorzystać możliwości,
 • czym jest SmartHome w percepcji polskiego konsumenta i gdzie przebiegają granice pomiędzy poszczególnymi generacjami SmartHome?
 • budowanie zaangażowania odbiorców i generowanie leadów w kampaniach omnichannel.

Niektórym tematom będą poświęcone sesje warsztatowe.

2. Forum Home & Garden Products Marketing odbędzie się 13-14 listopada 2019 w Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ul. Żwirki i Wigury 1 (obok Lotniska Chopina).

Szczegółowy program i rejestracja na stronie wydarzenia https://homegarden-forum.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej