FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO

2016-01-07 16:47
Forum Budownictwa Pasywnego
Autor: brak danych

W trakcie targów BUDMA odbędzie się 4 i 5 lutego 2016 kolejne, już VII Forum Budownictwa Pasywnego. To największa konferencja w Europie Środkowej, na której spotykają się eksperci z Polski i całego Świata. 

Podczas VII Forum Budownictwa Pasywnego planowanie jest przyjęcie około 2000 uczestników. Pomóc w tym mają wybitni eksperci z Niemiec i Austrii, którzy opowiedzą o swoich najnowszych doświadczeniach. Wykłady zagranicznych gości będą tłumaczone symultaniczne na język polski.

Warto dodać, że z okazji 25-tej rocznicy pojawienia się pojęcia budownictwa pasywnego oraz jubileuszu 10-lecia Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego, jego twórca i założyciel, czyli Günter Schlagowski, przygotował specjalne upominki o charakterze edukacyjnym. Uczniowie szkół budowlanych i architektonicznych oraz studenci tych kierunków otrzymają edukacyjne wersje pakietów do projektowania budynków pasywnych.

Więcej informacji na www.pibp.pl oraz www.forumbudownictwapasywnego.pl

Forum Budownictwa Pasywnego
Autor: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej