Forum Autodesk 2016 – The Future of Making Things

2016-09-08 16:46
Forum Autodesk 2016
Autor: Autodesk

Międzynarodowi eksperci, bogaty program merytoryczny, wystawa innowacyjnych rozwiązań. Dla wszystkich, którzy tworzą. Forum Autodesk 2016 –The Future of Making Things , PGE Narodowy w Warszawie, 6 października 2016.

Autodesk zaprasza do udziału w konferencji poświęconej przyszłości oraz trendom w obszarze projektowania i tworzenia produktów. Jest to spotkanie dla architektów, inżynierów, projektantów produktów, twórców gier i animacji oraz pasjonatów i użytkowników rozwiązań Autodesk.

Tematem przewodnim spotkania będzie FOMT – The Future of Making Things, czyli m.in. takie zagadnienia jak: rozwój technologii i jej wpływ na projektowanie, tworzenie, użytkowanie, sprzedawanie i serwisowanie produktu, inteligentne maszyny, przetwarzanie w chmurze. Podczas Forum organizatorzy planują ponad 50 sesji tematycznych związanych z aktualnymi trendami i kierunkami rozwoju w zakresie najnowszych technologii do projektowania, symulacji, wizualizacji, koordynacji międzybranżowej, a także zarządzania dokumentacją i cyklem życia produktu.
W tym roku nowością będą warsztaty techniczne – dwugodzinne sesje pozwalające na podniesienie umiejętności projektowania. Tematyka Forum została podzielona na kilka branż. Główne zagadnienia przeznaczone dla architektury i budownictwa to:
• BIM – na wszystkich poziomach;
• ścieżka Dedykowana wykonawcom oraz projektantom infrastruktury (drogi, mosty);
• sesje dla inwestorów i firm wykonawczych: kosztorysy, harmonogramowanie, zarządzanie projektem;
• nowości dla architektów i konstruktorów – generative design, tips&tricks;
• best practices – doświadczenia firm działających na polskim rynku;
• warsztaty techniczne: Revit MEP Revit Structure, Autodesk Advance Steel AutoCAD Plant, AutoCAD Civil 3D, Revit Architecture.

Po raz pierwszy zaplanowane zostały także sesje dedykowane działom zarządzania i sprzedaży w branży przemysłu produkcyjnego – efektywne wykorzystanie danych projektowych w procesie ofertowania, sprzedaży i rozwoju oferty dla klientów.

Udział w Forum Autodesk to okazja do zdobycia nowych kompetencji, możliwość poszerzenia kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń z ekspertami z Polski i zagranicy oraz innymi użytkownikami rozwiązań Autodesk.
– Trwa era zmian. Narzędzia umożliwiające cyfrowe projektowanie i komunikację z klientem zmieniają model funkcjonowania współczesnej gospodarki. Produkty są tworzone na indywidualne zamówienie, w sposób idealnie dostosowany do potrzeb klienta. Już teraz w chmurze mogą być przechowywane i udostępniane dane o projektach, produktach, zamówieniach. Przestrzeń dzieląca projektanta, fabrykę i konsumenta przestaje być ograniczeniem, a narzędzia projektowe wspierają tworzenie produktów w taki sposób, by jego indywidualne cechy mogły być definiowane podczas składania zamówienia. The Future of Making Things to koncepcja obejmująca definiowanie produktu przez klienta, projektowanie i wytwarzanie. Autodesk wychodzi naprzeciw tym trendom, dostarczając narzędzia do kompleksowej obsługi procesu produkcji przyszłości. Zapraszamy do udziału w Forum i włączenie się do dyskusji nad przyszłością tworzenia – zachęca Jarosław Kierczuk, Country Channel Manager Autodesk.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej