Forum Autodesk 2016 – The Future of Making Things

2016-09-08 16:46
Forum Autodesk 2016
Autor: Autodesk

Międzynarodowi eksperci, bogaty program merytoryczny, wystawa innowacyjnych rozwiązań. Dla wszystkich, którzy tworzą. Forum Autodesk 2016 –The Future of Making Things , PGE Narodowy w Warszawie, 6 października 2016.

Autodesk zaprasza do udziału w konferencji poświęconej przyszłości oraz trendom w obszarze projektowania i tworzenia produktów. Jest to spotkanie dla architektów, inżynierów, projektantów produktów, twórców gier i animacji oraz pasjonatów i użytkowników rozwiązań Autodesk.

Tematem przewodnim spotkania będzie FOMT – The Future of Making Things, czyli m.in. takie zagadnienia jak: rozwój technologii i jej wpływ na projektowanie, tworzenie, użytkowanie, sprzedawanie i serwisowanie produktu, inteligentne maszyny, przetwarzanie w chmurze. Podczas Forum organizatorzy planują ponad 50 sesji tematycznych związanych z aktualnymi trendami i kierunkami rozwoju w zakresie najnowszych technologii do projektowania, symulacji, wizualizacji, koordynacji międzybranżowej, a także zarządzania dokumentacją i cyklem życia produktu.
W tym roku nowością będą warsztaty techniczne – dwugodzinne sesje pozwalające na podniesienie umiejętności projektowania. Tematyka Forum została podzielona na kilka branż. Główne zagadnienia przeznaczone dla architektury i budownictwa to:
• BIM – na wszystkich poziomach;
• ścieżka Dedykowana wykonawcom oraz projektantom infrastruktury (drogi, mosty);
• sesje dla inwestorów i firm wykonawczych: kosztorysy, harmonogramowanie, zarządzanie projektem;
• nowości dla architektów i konstruktorów – generative design, tips&tricks;
• best practices – doświadczenia firm działających na polskim rynku;
• warsztaty techniczne: Revit MEP Revit Structure, Autodesk Advance Steel AutoCAD Plant, AutoCAD Civil 3D, Revit Architecture.

Po raz pierwszy zaplanowane zostały także sesje dedykowane działom zarządzania i sprzedaży w branży przemysłu produkcyjnego – efektywne wykorzystanie danych projektowych w procesie ofertowania, sprzedaży i rozwoju oferty dla klientów.

Udział w Forum Autodesk to okazja do zdobycia nowych kompetencji, możliwość poszerzenia kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń z ekspertami z Polski i zagranicy oraz innymi użytkownikami rozwiązań Autodesk.
– Trwa era zmian. Narzędzia umożliwiające cyfrowe projektowanie i komunikację z klientem zmieniają model funkcjonowania współczesnej gospodarki. Produkty są tworzone na indywidualne zamówienie, w sposób idealnie dostosowany do potrzeb klienta. Już teraz w chmurze mogą być przechowywane i udostępniane dane o projektach, produktach, zamówieniach. Przestrzeń dzieląca projektanta, fabrykę i konsumenta przestaje być ograniczeniem, a narzędzia projektowe wspierają tworzenie produktów w taki sposób, by jego indywidualne cechy mogły być definiowane podczas składania zamówienia. The Future of Making Things to koncepcja obejmująca definiowanie produktu przez klienta, projektowanie i wytwarzanie. Autodesk wychodzi naprzeciw tym trendom, dostarczając narzędzia do kompleksowej obsługi procesu produkcji przyszłości. Zapraszamy do udziału w Forum i włączenie się do dyskusji nad przyszłością tworzenia – zachęca Jarosław Kierczuk, Country Channel Manager Autodesk.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej