Firma Haier przekazała placówkom medycznym pralko-suszarki

2020-04-21 15:28
NZOZ Szpital św. Anny w Piasecznie
Autor: Haier NZOZ Szpital św. Anny w Piasecznie

Firma Haier, producent sprzętu AGD, zaopatruje szpitale w pralko-suszarki z dodatkowym systemem antybakteryjnym. Urządzenia otrzymały już: Szpital św. Anny w Piasecznie, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szpital Powiatowy w Bolesławcu oraz 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie.

Przekazany sprzęt będzie wykorzystany dla wszystkich oddziałów szpitala, jest niezbędny do właściwego realizowania procedur zgodnie z wytycznymi epidemiologicznymi. Pralko-suszarki będą służyły przede wszystkim do prania asortymentu wielorazowego, służącego do utrzymania higieny szpitalnej” – powiedziała Ewelina Górska-Wojton, Kierownik przychodni w NZOZ Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Pralko-suszarka od Haier została zainstalowana w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Możliwość wyprania odzieży po skończonym dyżurze daje nam ogromną ulgę. W obliczu obecnej sytuacji nie mamy dylematu co zrobić z ubraniem – czy prać w domu i narażać naszych bliskich, czy oddawać do pralni – dodaje Kamil Barczyk, dyrektor Szpitala Powiatowego w Bolesławcu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej