Firma Haier przekazała placówkom medycznym pralko-suszarki

2020-04-21 15:28
NZOZ Szpital św. Anny w Piasecznie
Autor: Haier NZOZ Szpital św. Anny w Piasecznie

Firma Haier, producent sprzętu AGD, zaopatruje szpitale w pralko-suszarki z dodatkowym systemem antybakteryjnym. Urządzenia otrzymały już: Szpital św. Anny w Piasecznie, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szpital Powiatowy w Bolesławcu oraz 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie.

Przekazany sprzęt będzie wykorzystany dla wszystkich oddziałów szpitala, jest niezbędny do właściwego realizowania procedur zgodnie z wytycznymi epidemiologicznymi. Pralko-suszarki będą służyły przede wszystkim do prania asortymentu wielorazowego, służącego do utrzymania higieny szpitalnej” – powiedziała Ewelina Górska-Wojton, Kierownik przychodni w NZOZ Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Pralko-suszarka od Haier została zainstalowana w Zespołach Ratownictwa Medycznego. Możliwość wyprania odzieży po skończonym dyżurze daje nam ogromną ulgę. W obliczu obecnej sytuacji nie mamy dylematu co zrobić z ubraniem – czy prać w domu i narażać naszych bliskich, czy oddawać do pralni – dodaje Kamil Barczyk, dyrektor Szpitala Powiatowego w Bolesławcu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej