Firma COMENSAL wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej

2020-04-17 18:48
Firma COMENSAL wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej
Autor: COMENSAL

Firma zaopatrzyła placówkę w wiadra i kastry jako część technicznego wyposażenia szpitala. Firma prowadzi także sprzedaż maseczek ochronnych, a 10% wygenerowanego obrotu ze sprzedaży przekazywany jest dla Warszawskiego Szpitala MSWiA.

COMENSAL Sp. z o.o. wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej, który przekształcony został na placówkę zakaźną do walki z koronawirusem.

Dotychczas firma zaopatrzyła placówkę w wiadra i kastry jako część wyposażenia szpitala. Przekazała również narzędzia budowlane takie jak: mieszadła, poziomice, cykliny, kielnie, fugówki czy inne narzędzia potrzebne do remontu i prac budowlanych.

COMENSAL prowadzi także sprzedaż maseczek ochronnych. 10% wygenerowanego obrotu ze sprzedaży przekazywany jest dla Warszawskiego Szpitala MSWiA.

Jesteśmy całym sercem z lekarzami i personelem medycznym, który walczy w imieniu nas wszystkich na pierwszej linii frontu. Działajmy i pomagajmy wspólnie! – mówi Piotr Nejno, prezes zarządu COMENSAL

Firma od 1992 roku jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce. Obecna zarówno na rynku polskim jak i w większości krajów europejskich.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej