Firma COMENSAL wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej

2020-04-17 18:48
Firma COMENSAL wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej
Autor: COMENSAL

Firma zaopatrzyła placówkę w wiadra i kastry jako część technicznego wyposażenia szpitala. Firma prowadzi także sprzedaż maseczek ochronnych, a 10% wygenerowanego obrotu ze sprzedaży przekazywany jest dla Warszawskiego Szpitala MSWiA.

COMENSAL Sp. z o.o. wspiera Warszawski Szpital MSWiA przy ulicy Wołoskiej, który przekształcony został na placówkę zakaźną do walki z koronawirusem.

Dotychczas firma zaopatrzyła placówkę w wiadra i kastry jako część wyposażenia szpitala. Przekazała również narzędzia budowlane takie jak: mieszadła, poziomice, cykliny, kielnie, fugówki czy inne narzędzia potrzebne do remontu i prac budowlanych.

COMENSAL prowadzi także sprzedaż maseczek ochronnych. 10% wygenerowanego obrotu ze sprzedaży przekazywany jest dla Warszawskiego Szpitala MSWiA.

Jesteśmy całym sercem z lekarzami i personelem medycznym, który walczy w imieniu nas wszystkich na pierwszej linii frontu. Działajmy i pomagajmy wspólnie! – mówi Piotr Nejno, prezes zarządu COMENSAL

Firma od 1992 roku jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce. Obecna zarówno na rynku polskim jak i w większości krajów europejskich.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej