Finansowanie, kredytowanie, ubezpieczenia kontraktów budowlanych – konferencja PZPB

2013-03-25 12:10
Konferencja PZPB
Autor: brak danych

Finanse polskiego budownictwa to poważny problem. Z jednej strony pogłębiają się kłopoty firm budowlanych, z drugiej mamy do czynienia z ograniczeniem inwestycji budowlanych. Nowy zastrzyk funduszy, które mają trafić do budownictwa będzie możliwy dopiero w następnej perspektywie unijnego dofinansowania. Na dodatek zmieniły się realia finansowania budownictwa przez banki. O tym, jak z tym wszystkim mają sobie poradzić firmy budowlane, na konferencji "Finansowanie, kredytowanie, ubezpieczenia kontraktów budowlanych", którą 15 kwietnia 2013 organizuje w Warszawie Polski Związek Pracodawców Budownictwa (PZPB).

PZPB zaprosiło (i zaprasza) na tę konferencję przedstawicieli różnych stron - zamawiających, wykonawców, ale przede wszystkim przedstawicieli rynku finansowego - ubezpieczycieli i brokerów, aby zechcieli podzielić się wiedzą o swoich potrzebach i oczekiwaniach, jak też i wiedzą praktyczną, by jak najlepiej układała się współpraca pomiędzy firmą budowlaną a brokerem czy ubezpieczycielem.
Podczas konferencji będą poruszone m.in. takie tematy jak: perspektywy gospodarki i budownictwa w latach 2013-2014, oczekiwania inwestorów publicznych i wymogi dotyczące zabezpieczania kontraktów,  problemy oraz oczekiwania branży budowlanej dotyczące gwarancji i ubezpieczeń kontraktów budowlanych, ubezpieczanie kar umownych, nowe szanse dla gwarancji kontraktowych i zabezpieczenia kontraktów budowlanych, współpraca inwestora, wykonawcy i gwaranta w celu zminimalizowania szkód w przypadku opóźnień w realizacji kontraktu lub niemożności wywiązania się przez wykonawcę z jego obowiązków wynikających z kontraktu oraz zasady, metody i kryteria oceny wiarygodności przedsiębiorstw w zakresie budowania ubezpieczeniowej pojemności gwarancyjnej.

Tu można pobrać kartę zgłoszenia na konferencję >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej