Finansowanie, kredytowanie, ubezpieczenia kontraktów budowlanych – konferencja PZPB

2013-03-25 12:10
Konferencja PZPB
Autor: brak danych

Finanse polskiego budownictwa to poważny problem. Z jednej strony pogłębiają się kłopoty firm budowlanych, z drugiej mamy do czynienia z ograniczeniem inwestycji budowlanych. Nowy zastrzyk funduszy, które mają trafić do budownictwa będzie możliwy dopiero w następnej perspektywie unijnego dofinansowania. Na dodatek zmieniły się realia finansowania budownictwa przez banki. O tym, jak z tym wszystkim mają sobie poradzić firmy budowlane, na konferencji "Finansowanie, kredytowanie, ubezpieczenia kontraktów budowlanych", którą 15 kwietnia 2013 organizuje w Warszawie Polski Związek Pracodawców Budownictwa (PZPB).

PZPB zaprosiło (i zaprasza) na tę konferencję przedstawicieli różnych stron - zamawiających, wykonawców, ale przede wszystkim przedstawicieli rynku finansowego - ubezpieczycieli i brokerów, aby zechcieli podzielić się wiedzą o swoich potrzebach i oczekiwaniach, jak też i wiedzą praktyczną, by jak najlepiej układała się współpraca pomiędzy firmą budowlaną a brokerem czy ubezpieczycielem.
Podczas konferencji będą poruszone m.in. takie tematy jak: perspektywy gospodarki i budownictwa w latach 2013-2014, oczekiwania inwestorów publicznych i wymogi dotyczące zabezpieczania kontraktów,  problemy oraz oczekiwania branży budowlanej dotyczące gwarancji i ubezpieczeń kontraktów budowlanych, ubezpieczanie kar umownych, nowe szanse dla gwarancji kontraktowych i zabezpieczenia kontraktów budowlanych, współpraca inwestora, wykonawcy i gwaranta w celu zminimalizowania szkód w przypadku opóźnień w realizacji kontraktu lub niemożności wywiązania się przez wykonawcę z jego obowiązków wynikających z kontraktu oraz zasady, metody i kryteria oceny wiarygodności przedsiębiorstw w zakresie budowania ubezpieczeniowej pojemności gwarancyjnej.

Tu można pobrać kartę zgłoszenia na konferencję >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej