Fasada Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie inwestycji

2016-12-07 12:06
Fasada Roku 2016
Autor: Baumit

Tylko do 31 grudnia 2016 roku można zgłaszać budynki do konkursu Fasada Roku 2016, organizowanego już po raz 10. przez firmę Baumit.

Konkurs Fasada Roku 2016 zainaugurowano w czerwcu br. i od tego czasu inwestorzy, architekci, zarządcy oraz wykonawcy mogą zgłaszać budynki, na elewacjach których zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem.

Budynki klasyfikowane są w pięciu kategoriach:
1. budynek jednorodzinny nowy,
2. budynek wielorodzinny nowy,
3. budynek po rekonstrukcji i adaptacji,
4. budynek wielorodzinny,
5. budynek po renowacji.

Wystarczy prawidłowo wypełnić elektroniczny formularz dostępny na oficjalnej stronie konkursu: www.fasadaroku.pl, pamiętając przy tym o załączeniu dokumentacji zdjęciowej. Na stronie znaleźć można również prezentacje rywalizujących obiektów.

Nagrodami w konkursie są: tytuł Fasada Roku 2016 i 10 tys. zł. Zwycięstwo w konkursie daje laureatom pewne miejsce w międzynarodowej odsłonie projektu – Baumit Life Challenge, w którym gra toczy się o jeszcze większą stawkę.

W skład Kapituły Konkursu wchodzą osoby cenione w świecie architektury, budownictwa oraz mediów branżowych. Swoich faworytów wyłonią także internauci – do 31 stycznia 2017 r. otwarte jest bowiem głosowanie w sieci. Na stronie www.fasadaroku.pl trzeba wskazać swoje typy, po jednym z każdej kategorii. Inwestycje, które zdobędą największą ilość głosów w swoich grupach zostaną uhonorowane „Wyróżnieniem Internautów”. Dla osoby, której co najmniej trzy typy pokryją się z niezależnym wyborem jury, firma Baumit przygotowała niespodziankę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej