Fasada Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie inwestycji

2016-12-07 12:06
Fasada Roku 2016
Autor: Baumit

Tylko do 31 grudnia 2016 roku można zgłaszać budynki do konkursu Fasada Roku 2016, organizowanego już po raz 10. przez firmę Baumit.

Konkurs Fasada Roku 2016 zainaugurowano w czerwcu br. i od tego czasu inwestorzy, architekci, zarządcy oraz wykonawcy mogą zgłaszać budynki, na elewacjach których zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem.

Budynki klasyfikowane są w pięciu kategoriach:
1. budynek jednorodzinny nowy,
2. budynek wielorodzinny nowy,
3. budynek po rekonstrukcji i adaptacji,
4. budynek wielorodzinny,
5. budynek po renowacji.

Wystarczy prawidłowo wypełnić elektroniczny formularz dostępny na oficjalnej stronie konkursu: www.fasadaroku.pl, pamiętając przy tym o załączeniu dokumentacji zdjęciowej. Na stronie znaleźć można również prezentacje rywalizujących obiektów.

Nagrodami w konkursie są: tytuł Fasada Roku 2016 i 10 tys. zł. Zwycięstwo w konkursie daje laureatom pewne miejsce w międzynarodowej odsłonie projektu – Baumit Life Challenge, w którym gra toczy się o jeszcze większą stawkę.

W skład Kapituły Konkursu wchodzą osoby cenione w świecie architektury, budownictwa oraz mediów branżowych. Swoich faworytów wyłonią także internauci – do 31 stycznia 2017 r. otwarte jest bowiem głosowanie w sieci. Na stronie www.fasadaroku.pl trzeba wskazać swoje typy, po jednym z każdej kategorii. Inwestycje, które zdobędą największą ilość głosów w swoich grupach zostaną uhonorowane „Wyróżnieniem Internautów”. Dla osoby, której co najmniej trzy typy pokryją się z niezależnym wyborem jury, firma Baumit przygotowała niespodziankę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej