Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle. Konferencja Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska

2012-06-13 10:55
Dni Oszczedzania energii
Autor: brak danych

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju wraz z Dolnośląską Agencją Energii i Środowiska we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego organizuje IX Dni Oszczędzania Energii, pod nazwą "Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle". Konferencja odbędzie się 14-15 listopada 2012 we Wrocławiu.

Na konferencji Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle poruszane będą problemy związane z projektowaniem i wykonawstwem niskoenergetycznych budynków oraz prezentowane będą energetycznie efektywne rozwiązania dla przemysłu. Temat wpisuje się w ważną ideę zrównoważonego budownictwa i konieczność oszczędzania energii.

Organizatorzy zaprosili na konferencję we Wrocławiu wykładowców, posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji budownictwa pasywnego. Specjaliści z Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska zarekomendują najlepsze rozwiązania techniczne pozwalające na uzyskanie racjonalnie niskiego zużycia energii cieplnej i elektrycznej. Rekomendacje będą zaprezentowane w miesięczniku IZOLACJE oraz będzie można je zobaczyć i ocenić na wystawie zorganizowanej w trakcie konferencji we Wrocławiu.

Na konferencję do Wrocławia organizatorzy Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Budownictwa i Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska zapraszają inwestorów, architektów, projektantów, managerów projektów, wykonawców, zarządców obiektów użyteczności publicznej, którzy są zainteresowani tematem efektywności energetycznej i oszczędzania energii, oraz realizacją budownictwa pasywnego i zastosowaniem technologii niskowęglowych.

Organizatorzy zapraszają do współpracy producentów materiałów budowlanych oraz urządzeń zwiększających efektywność energetyczną w budynkach oraz wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Konferencja odbędzie się 14-15 listopada 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, Aleja Śląska 1. Więcej informacji o konferencji na stronie www.cieplej.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej