Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle. Konferencja Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska

2012-06-13 10:55
Dni Oszczedzania energii
Autor: brak danych

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju wraz z Dolnośląską Agencją Energii i Środowiska we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego organizuje IX Dni Oszczędzania Energii, pod nazwą "Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle". Konferencja odbędzie się 14-15 listopada 2012 we Wrocławiu.

Na konferencji Efektywność energetyczna w budownictwie i przemyśle poruszane będą problemy związane z projektowaniem i wykonawstwem niskoenergetycznych budynków oraz prezentowane będą energetycznie efektywne rozwiązania dla przemysłu. Temat wpisuje się w ważną ideę zrównoważonego budownictwa i konieczność oszczędzania energii.

Organizatorzy zaprosili na konferencję we Wrocławiu wykładowców, posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji budownictwa pasywnego. Specjaliści z Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska zarekomendują najlepsze rozwiązania techniczne pozwalające na uzyskanie racjonalnie niskiego zużycia energii cieplnej i elektrycznej. Rekomendacje będą zaprezentowane w miesięczniku IZOLACJE oraz będzie można je zobaczyć i ocenić na wystawie zorganizowanej w trakcie konferencji we Wrocławiu.

Na konferencję do Wrocławia organizatorzy Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Budownictwa i Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska zapraszają inwestorów, architektów, projektantów, managerów projektów, wykonawców, zarządców obiektów użyteczności publicznej, którzy są zainteresowani tematem efektywności energetycznej i oszczędzania energii, oraz realizacją budownictwa pasywnego i zastosowaniem technologii niskowęglowych.

Organizatorzy zapraszają do współpracy producentów materiałów budowlanych oraz urządzeń zwiększających efektywność energetyczną w budynkach oraz wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Konferencja odbędzie się 14-15 listopada 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, Aleja Śląska 1. Więcej informacji o konferencji na stronie www.cieplej.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej