E-LOGISTICS 2021 – Polski Kongres Logistyczny

2021-05-06 12:01
E-LOGISTICS 2021 – Polski Kongres Logistyczny
Autor: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania Tegoroczny Polski Kongres Logistyczny został zaplanowany pod hasłem eLOGISTICS 2021 – New Era is loading…

eLOGISTICS 2021 – New Era is loading… – to hasło przewodnie kolejnej edycji Polskiego Kongresu Logistycznego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19–20 maja, a zostanie zorganizowane w formule online.

Organizatorem wydarzenia jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania. To już 15. jubileuszowa edycja, która podobnie jak w ubiegłym roku zostanie zorganizowana w formule online.

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów, w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami obecnie stojącymi przed sektorem logistyki oraz tymi, które pojawią się w przyszłości.

Wśród tematów znajdą się również m.in. zagadnienia dotyczące automatyki i robotyki w magazynach, inteligentnej mobilności czy logistyki w e-commerce.

Ponadto uczestniczący w wydarzeniu będą mogli podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking.

Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne, jak również podmioty publiczne.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na www.logistics.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej