MONTERIADA 2024. Zobacz, co dzieje się na targach BUDMA 2024

2024-01-31 12:19

Na targach BUDMA w Poznaniu trwa MONTERIADA. Wydarzenie zorganizowane przez Związek POiD to świetna okazja, aby poznać tajniki montażu w wykonaniu profesjonalistów! Pokazy na żywo potrwają do piątku. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia MONTERIADY - eventu, nad którym mamy patronat!

Spis treści

  1. 6. edycja MONTERIADY na targach BUDMA - Dzień drugi
  2. MONTERIADA na targach BUDMA w Poznaniu - Dzień 2. - ZDJĘCIA

6. edycja MONTERIADY na targach BUDMA - Dzień drugi

„Zielona przyszłość budownictwa” to hasło tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Związek POiD od wtorku, 30. stycznia organizuje MONTERIADĘ, wydarzenie promujące termomodernizację i nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w budownictwie.

Uczestnicy MONTERIADY na własne oczy mogą zobaczyć, jak poprawnie montować wyroby stolarki budowlanej. Poznają także korzyści płynące z wykorzystania tych rozwiązań.

- Uczestnicy MONTERIADY mogą na własne oczy zobaczyć, jak względnie trudne rzeczy można bardzo łatwo zamontować, zachowując kolejność działań. Wydarzenie jest także okazją do porozmawiania z ludźmi z branży i fachowcami. Zachęcam każdego, kto jeszcze nie był! - podkreśla pan Sławomir, uczestnik targów.

Wydarzenie organizowane jest na targach BUDMA od 2016 roku. Wspierają je partnerzy – firmy, instytucje i media z branży budowlanej. Ostatnio edycja MONTERIADY otrzymała nowe barwy - zieleń, nawiązująca do ekologii i energooszczędności. Zatem wydarzenie idealnie wpisuje się w tegoroczne hasło BUDMY: "Zielona przyszłość budownictwa".

Monteriada na targach BUDMA 2024 w Poznaniu - 1.01.2024
Autor: Szymon Starnawski/Grupa Murator Co działo się w czwartek? Zobacz zdjęcia

Finał 52. edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" na Targach BUDMA 2024 - ZDJĘCIA

MONTERIADA na targach BUDMA w Poznaniu - Dzień 2. - ZDJĘCIA

Rozmowy Muratora: Janusz Komurkiewicz, Fakro
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej