Dom Development buduje mieszkania w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe Wilno

2012-03-08 11:50
Dom Development, plac na Osiedlu Wilno i istniejąca już fontanna
Autor: Dom Development SA

Wkrótce osiedle mieszkaniowe Wilno w Warszawie, powiększy się o kolejne mieszkania. Inwestor, Dom Development rusza z budową czwartego etapu inwestycji. Nowe mieszkania w Warszawie mają zostać wybudowane w drugim kwartale 2013 roku.

Warszawski deweloper, Dom Development rusza z realizacją kolejnego, czwartego etapu budowy inwestycji mieszkaniowej Wilno. Osiedle mieszkaniowe, które znajduje się na warszawskim Targówku w przyszłym roku, powiększy się o pięć nowych budynków mieszkalnych.

Przeczytaj również: Dom Development - mieszkania sprzedane w 2011 roku

Kolejne mieszkania w Warszawie

W ramach czwartego etapu budowy, zostanie wybudowanych 109 lokali mieszkalnych. Mieszkania będą miały powierzchnię od 38,6 do 69,3 m2. Osiedle Wilno to kameralna inwestycja, którą tworzą trzykondygnacyjne budynki.

Osiedle mieszkaniowe Wilno

Osiedle Wilno to inwestycja realizowana wiloetapowo. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną wybudowane na Targówku Elsnerowie, przy ul. Bukowieckiej 37, w sąsiedztwie ul. Klukowskiej, w bliskim sąsiedztwie Zacisza. Obecne mieszkania znajdują się w rejonach Zaułków: Świętomichalskiego, Literackiego i Świętokazimierskiego. Łącznie osiedle Wilno będą tworzył 572 mieszkania. W tym etapie realizacji, zostanie wybudowanych sześć lokali usługowych o powierzchni od 43,1 m2 do 70,3 m2. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada realizację w tym rejonie ponad 5 tys. mieszkań. W perspektywie kilku najbliższych lat, Dom Development, wybuduje w tym miejscu około 2 tys. mieszkań. W pobliżu osiedla Wilno, deweloper planuje wybudować do 2013 roku stację kolejową Warszawa Zacisze-Wilno.

Osiedle Wilno - mieszkania w ramach IV etapu

lokalizacja: ul. Bukowiecka 37, Warszawa (Targówek), woj. mazowieckie
liczba mieszkań: 109
stan inwestycji: realizowana
realizacja: 2012-2013

Inwestor: Dom Development SA
Projekt architektoniczny: pracownia Hermanowicz Rewski Architekci
Generalny wykonawca: Erbud SA

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej