Deweloper Roku, Firma Budowlana Roku, Inwestycja Roku i Materiały Budowlane Roku - wyniki roku 2012 już w listopadzie.

2012-11-05 15:04
firma roku 2012
Autor: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Deweloper Roku 2012, Firma Budowlana Roku 2012, Inwestycja Roku 2012 oraz Materiały Budowlane Roku 2012 - certyfikaty w tych kategoriach zostaną przyznane w listopadzie w ramach programu Firma Roku 2012 prowadzonego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Firma Roku to druga edycja programu organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Program kierowany jest do firm z branży budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, przemysłowego i infrastrukturalnego oraz do producentów materiałów budowlanych.

Certyfikaty Deweloper Roku 2012, Firma Budowlana Roku 2012, Inwestycja Roku 2012 oraz Materiały Budowlane Roku 2012 zostaną przyznane na podstawie oceny aktualnej pozycji rynkowej firmy, wkładu w rozwój budownictwa w Polsce i poziomu satysfakcji konsumentów. Warunkiem koniecznym przystąpienia do konkursu jest przedłożenie rekomendacji klientów i partnerów biznesowych, które w procesie certyfikacji zostaną zweryfikowane i potwierdzone wynikami badań marketingowych oraz raportów inspektorów wojewódzkich.

Aktualnie trwa etap weryfikacji zgłoszonych firm. Laureaci zostaną ogłoszeni już 17-18 listopada 2012 roku podczas targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE na warszawskim Torwarze.

Organizatorzy są przekonani że w sytuacji spowolnienia gospodarczego, certyfikat jakości przyznany przez niezależną jednostkę opiniującą, stanowi dla firmy potwierdzenie rynkowej wiarygodności i stabilności.

Więcej szczegółów na stronie www.certyfikacjakrajowa.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej