Dachy i fasady - wykonawstwo bez wad. Konferencja na Budmie 2013

2013-01-02 14:49
konferencja
Autor: Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad

Konferencję "Dachy i Fasady - technologie i wykonastwo bez wad" organizuje Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu podczas targów Budma 2013.

Konferencja „Dachy i Fasady - technologie i wykonastwo bez wad" jest przeznaczona dla profesjonalistów: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

Program merytoryczny konferencji obejmie tematy dotyczące wykonania lekkich przegród budowlanych, akustyki i szczelności połączeń w lekkiej obudowie hal, budowy dachów zielonych, wykorzystania płynnych folii tworzywowych czy połączeń konstrukcji stalowych z betonowymi. Prelegentami prezentacji technicznych będą eksperci zrzeszeni w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Po zakończeniu wykładów organizator planuje panel dyskusyjny.

Konferencja odbędzie się 31 stycznia 2013 roku, o godz. 11, w pawilonie 7, w sali 1 AB. Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie rejestracji na www.dafa.com.pl. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

program konferencji dachy
Autor: Stowarzyszenie DAFA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej