Dachy i fasady - wykonawstwo bez wad. Konferencja na Budmie 2013

2013-01-02 14:49
konferencja
Autor: Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad

Konferencję "Dachy i Fasady - technologie i wykonastwo bez wad" organizuje Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu podczas targów Budma 2013.

Konferencja „Dachy i Fasady - technologie i wykonastwo bez wad" jest przeznaczona dla profesjonalistów: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

Program merytoryczny konferencji obejmie tematy dotyczące wykonania lekkich przegród budowlanych, akustyki i szczelności połączeń w lekkiej obudowie hal, budowy dachów zielonych, wykorzystania płynnych folii tworzywowych czy połączeń konstrukcji stalowych z betonowymi. Prelegentami prezentacji technicznych będą eksperci zrzeszeni w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. Po zakończeniu wykładów organizator planuje panel dyskusyjny.

Konferencja odbędzie się 31 stycznia 2013 roku, o godz. 11, w pawilonie 7, w sali 1 AB. Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie rejestracji na www.dafa.com.pl. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

program konferencji dachy
Autor: Stowarzyszenie DAFA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej